IPC-EB5541-AS - 5Mpix, panorama 360°, AI, MIC, liczenie, mapy cieplne
Zewnętrzna panoramiczna wandaloodporna kamera IP 360° (w poziomie 180°), wbudowany mikrofon. Po zamontowaniu w poziomie umożliwia przegląd sytuacji we wszystkich kierunkach, funkcje obrazu (oryginał, panorama, podwójna panorama, Eptz itp.)....
Kod produktu: 2006-095 EAN: 6939554948930 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna panoramiczna wandaloodporna kamera IP 360° (w poziomie 180°), wbudowany mikrofon. Po zamontowaniu w poziomie umożliwia przegląd sytuacji we wszystkich kierunkach, funkcje obrazu (oryginał, panorama, podwójna panorama, Eptz itp.). Rozdzielczość 5 Mpix. Kamera wyposażona jest w sztuczną inteligencję do ochrony obwodu, tworzenia map ciepła, liczenia osób, tworzenia raportów i statystyk. Przykładowe filmy Sahua na youtube .
| Rodzaj urządzenia | Kamera IP |
| Wykonanie | Panorama |
| Rada | WizMind |
| Element wyczuwający | 1/2.7" 5-megapikselowy progresywny CMOS |
| Czułość na światło | 0,0006 luksów@F2,0 |
| Technologia | Sztuczna inteligencja - Ochrona obwodowa, Liczenie osób, Mapa cieplna |
| Tryb nocny | prawdziwy tryb DAY / NIGHT - ICR (filtr IR odcinający) |
| Typ soczewki | naprawiony |
| Obiektyw | 1,4 mm |
| Kąt widzenia (poziomo) | 360 ° |
| Różnica | 5 Mpix |
| Liczba pikseli | 2592 x 1944 pikseli |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 25 kl./s przy 5 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265 + |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264 + |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie Smart PSS, aplikacje mobilne DSS Express, DSS Pro, DMSS i IMOU Life, przeglądarki internetowe |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentna analiza wideo | Sztuczna inteligencja AI + zasady IVS - ochrona obwodowa, rozpoznawanie osób i pojazdów, klasyfikacja obiektów, liczenie osób, mapy cieplne |
| Regulowane funkcje | AI, IVS, WDR, DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, detekcja ruchu itp. |
| We/Wy audio | wbudowany mikrofon |
| Alarm we/wy | 1/1 |
| karta SD | MicroSD (maks. 256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Zasilacz | Podstawowy pobór mocy: 3,7 W (12 V DC); Maks. 4,7 W (PoE) pobór mocy (H.265 + inteligentna funkcja + WDR): 5,1W (12V DC); 6W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiał | metal |
| Antywandal | IK10 |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















