IPC-HUM8441-E1-L1 - 2,8 mm - zestaw kamery wewnętrznej i webserwera, 4 Mpix Starlight, WDR, AI, alarm
Wewnętrzny zestaw kamer IP do montażu podtynkowego, montaż ukryty z modułem webserwera (razem). Wpuszczany stały obiektyw otworkowy 2,8 mm (kąt 101°), 4 Mpix z 25 kl. Zasady AI i IVS: obwód, rozpoznawanie osób/pojazdów, klasyfikacja,...
Kod produktu: 2201-098 EAN: 6923169703640 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Wewnętrzny zestaw kamer IP do montażu podtynkowego, montaż ukryty z modułem webserwera (razem). Wpuszczany stały obiektyw otworkowy 2,8 mm (kąt 101°), 4 Mpix z 25 kl. Zasady AI i IVS: obwód, rozpoznawanie osób/pojazdów, klasyfikacja, wykrywanie twarzy, atrybuty twarzy, czajenie się, gromadzenie, porzucony/zagubiony obiekt. WDR i 3D-DNR poprawiające jakość, alarm 2/2, audio 1/1, micro SD, PoE lub 12 VDC, długość 8 m.
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Produkcja | Specjalna |
| Seria | Seria Pinhole WizMind |
| Element czujnikowy | 1/2.7" 4-megapikselowy przetwornik STARVIS™ CMOS ze skanowaniem progresywnym |
| Czułość na światło | 0,005 Lux@F2.0 (kolor, 30 IRE) 0.0005 Lux@F2.0 (B/W, 30 IRE) |
| Technologie | Sztuczna inteligencja: Ochrona obwodowa, SMD Plus, Wykrywanie twarzy, Atrybuty twarzy, Obiekt porzucony/brakujący |
| Tryb nocny | Tryb DEN/NIGHT - elektroniczny |
| Typ obiektywu | stały |
| Obiektyw | 2,8 mm | Kąt kadru (poziomy) | 101° |
| Rozdzielczość | 4 Mpix |
| Liczba obrazów pikseli | 2688 x 1520 px |
| Częstotliwość odświeżania | 25 sn/s przy 4 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 | Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, DMSS i IMOU Life, przeglądarki internetowe |
| WDR | 120 dB | Inteligentna analiza wideo | Sztuczna inteligencja AI i zasady IVS: Ochrona obwodowa, rozpoznawanie osób i pojazdów, klasyfikacja obiektów, wykrywanie twarzy, sześć atrybutów twarzy, wykrywanie czających się osób, gromadzenie osób, porzucony/zagubiony obiekt |
| Ustawiane funkcje | AI, IVS, WDR, DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, wykrywanie ruchu itp. |
| Wejścia/wyjścia audio | 1/1 |
| Wejścia/wyjścia alarmowe | 2/2 |
| Karta SD | Micro SD (maks. 256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Zasilanie | PoE lub 12VDC/Basic: 2.4W (12V DC); 3W (PoE) Maks. (Intelligence + WDR): 3,9 W (12 V DC); 4,8 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiał | metalowa obudowa |
| Kolor | czarny |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















