IPC-HDBW3849R1-ZAS-PV - 2,7-13,5mm - 8Mpix Inteligentne podwójne podświetlenie, AI, SMD4.0, MIC, aktywne zastraszanie
Zewnętrzna, wandaloodporna kamera kopułkowa IP, łącząca czarno-biały i kolorowy obraz nocny oraz aktywne zastraszanie za pomocą syreny dźwiękowej z parą kolorowych diod ostrzegawczych LED (czerwona i niebieska). Kamera wykorzystuje...
Kod produktu: 2303-039 EAN: 6923172554963 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna, wandaloodporna kamera kopułkowa IP, łącząca czarno-biały i kolorowy obraz nocny oraz aktywne zastraszanie za pomocą syreny dźwiękowej z parą kolorowych diod ostrzegawczych LED (czerwona i niebieska). Kamera wykorzystuje standardowe światło podczerwone w czarno-białym trybie nocnym. W momencie, gdy sztuczna inteligencja wykryje osobę w przestrzeni przed kamerą, aktywuje białe światło LED, rozpoczyna audiowizualne zastraszanie i przełącza tryb na obraz kolorowy. Możesz wybrać gotowe lub niestandardowe powiadomienie dźwiękowe. Tryb ten można łatwo wyłączyć za pomocą aplikacji mobilnej. Filmy demonstracyjne producenta Dahua na youtube .
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Wykonanie | Dom |
| Rada | WizSense |
| Element czujnikowy | 1/2,8” 8-megapikselowy, progresywny CMOS |
| Wrażliwość na światło | 0,004 luksa przy F1,0 (kolor, 30 IRE) 0,0004 luksa przy F1,0 (cz.-b., 30 IRE) 0 luksów (włączone oświetlanie) |
| Technologia | Sztuczna inteligencja - Ochrona obwodowa, SMD 4.0, AI SSA |
| Tryb nocny | w trybie nocnym kamera wykorzystuje niewidzialne światło podczerwone, które nie zakłóca otoczenia i wyświetla obraz czarno-biały, w przypadku inteligentnego wykrycia osoby kamera aktywuje widzialne białe światło LED i zmienia tryb obrazu na kolorowy, aby uzyskać prawdziwe informacje o naruszeniach granic |
| Blask | Dioda podczerwieni IR o zasięgu 50 m i dioda biała o długości 40 m |
| Typ obiektywu | silnik |
| Obiektyw | 2,7-13,5 mm |
| Kąt widzenia (w poziomie) | 108°-34° |
| Różnica | 8 Mpix |
| Liczba pikseli | 3840 x 2160 pikseli |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 25 kl./s przy 8 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265 AI |
| Typ kompresji danych | H.264 AI |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie Smart PSS, aplikacje DSS Express, DSS Pro, DMSS i IMOU Life, przeglądarki internetowe |
| WDR | 120dB |
| Inteligentna analiza wideo | Sztuczna inteligencja AI + zasady IVS - ochrona obwodowa i detekcja ruchu SMD 4.0 z klasyfikacją obiektów |
| Regulowane funkcje | AI, SMD 4.0., IVS, SSA, WDR, DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, odmgławianie, detekcja ruchu itp. |
| We/wy audio | zintegrowany podwójny mikrofon i głośnik (opcja dwukierunkowej komunikacji audio) |
| Alarm we/wy | 1/1 |
| karta SD | Micro SD (maks. 256 GB) |
| Ethernetu | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Zasilacz | PoE lub 12 VDC/4,4 W (12 VDC); 5,8 W (PoE) Maks. (H.265+strumień główny/intensywność podczerwieni+włączone ciepłe światło): 7,9 W (12 VDC); 10,1 W (PoE) |
| Typ PoE | PoE 15,4 W (IEEE802.3af). |
| Materiał | metal |
| Przeciw wandalizmowi | IK10 |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















