IPC-HDBW5442R-ASE - 3,6 mm - 4Mpix Starlight, 50m, WDR, IVA, AI, antyv, ePoE
Zewnętrzna antywandalowa kamera kopułkowa IP ze stałym obiektywem 3,6 mm (kąt 89°), inteligentne oświetlenie IR 50 m. Rozdzielczość 4 Mpix. Funkcje WDR (140 dB) i 3D-DNR zwiększają jakość obrazu w wymagających warunkach...
Kod produktu: 1909-029 EAN: 8595584647212 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna antywandalowa kamera kopułkowa IP ze stałym obiektywem 3,6 mm (kąt 89°), inteligentne oświetlenie IR 50 m. Rozdzielczość 4 Mpix. Funkcje WDR (140 dB) i 3D-DNR zwiększają jakość obrazu w wymagających warunkach oświetleniowych. Kamera wyposażona jest w inteligentną detekcję (wykrywa przejście, przekroczenie, brakujący i dodany obiekt, twarze, liczenie osób). Wejście i wyjście alarmowe, audio, gniazdo kart SD, zasilanie PoE lub 12 V oraz standard Dahua ePoE. Obrót w trzech osiach. Przykładowe filmy Dahua na youtube .
| Rodzaj urządzenia | Kamera IP |
| Wykonanie | Kopuła |
| Rada | Seria Pro AI |
| Element wyczuwający | 1/1.8 "Progresywny CMOS |
| Czułość na światło | 0,001 / F1,6 |
| Technologia | Sztuczna inteligencja, światło gwiazd |
| Tryb nocny | mechaniczny filtr IR, Smart IR LED |
| Oświetlenie IR | 50 m² |
| Typ soczewki | naprawiony |
| Obiektyw | 3,6 mm |
| Kąt widzenia (poziomo) | 89° |
| Różnica | 4 Mpix |
| Liczba pikseli | 1588 x 2688 pikseli |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 25 kl./s przy 4Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265 + |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264 + |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Ustawienia | Oprogramowanie Smart PSS, aplikacje mobilne DSS Express, DSS Pro, DMSS i IMOU Life, przeglądarki internetowe |
| WDR | 140 dB |
| Inteligentna analiza wideo | przejście, przejście (rozpoznawanie osób i pojazdów), brakujący lub dodany obiekt, detekcja twarzy, liczenie osób |
| Regulowane funkcje | WDR, AGC, AWB, BLC, 3D-DNR, detekcja ruchu, obrót obrazu o 90 ° (tryb korytarzowy) itp. |
| We/Wy audio | 1/1 |
| Alarm we/wy | 1/1 (5V = / 5mA / 12V = / 300mA) |
| karta SD | Karta microSD (maks. 256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Zasilacz | PoE zgodnie z 802.3af lub 12 V = / maks. 6,1 W |
| Materiał | metal, ochrona IP67 |
| Antywandal | IK10 |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















