IPC-HDBW5541E-ZE-DC12AC24V-S3 - 2,7-13,5 mm - 5Mpix Starlight, 40m, AI, FD, PC, SMD3.0, SSA, MIC, wejścia/wyjścia audio i alarmowe, ePoE, 24 VAC, wandaloodporne
Zewnętrzna wandaloodporna kamera IP serii WizMind S z bardzo czułym czujnikiem Starlight i sztuczną inteligencją SMD 3.0 do ochrony obwodowej poprzez wykrywanie ludzi i pojazdów. Rozdzielczość 5 Mpix, zintegrowany mikrofon, zasięg...
Kod produktu: 2306-240 EAN: 6923172587671 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna wandaloodporna kamera IP serii WizMind S z bardzo czułym czujnikiem Starlight i sztuczną inteligencją SMD 3.0 do ochrony obwodowej poprzez wykrywanie ludzi i pojazdów. Rozdzielczość 5 Mpix, zintegrowany mikrofon, zasięg inteligentnej podczerwieni 40 m, obiektyw z napędem silnikowym 2,7-13,5 mm (114°-32°), gniazdo kart micro SD i wejścia/wyjścia alarmowe. Seria ta oferuje standardową detekcję ruchu, sztuczną inteligencję AI, reguły IVS, ochronę obwodową z klasyfikacją obiektów osoba pojazd SMD 3.0, wykrywanie twarzy, dodany i zniknięty obiekt, zliczanie osób, metadane, mapy cieplne, wykrywanie dźwięku. Filmy demonstracyjne producenta Dahua na youtube .
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Wykonanie | Dom |
| Rada | Seria WizMind S |
| Element czujnikowy | 1/2,7” 5-megapikselowy przetwornik CMOS ze skanowaniem progresywnym |
| Wrażliwość na światło | 0,0009 luksa przy F1,5 (kolor, 30 IRE) 0,0005 luksa przy F1,5 (cz.-b., 30 IRE) 0 luksów (iluminator włączony) |
| Technologia | Sztuczna inteligencja, ochrona obwodowa, SMD3.0, inteligentny porzucony obiekt; inteligentny brakujący obiekt, AI SSA, wykrywanie twarzy, liczenie osób, metadane wideo, mapa cieplna, inteligentna detekcja dźwięku |
| Tryb nocny | prawdziwy tryb DZIEŃ/NOC - ICR (mechaniczny filtr światła podczerwonego) |
| Blask | 40 m |
| Typ obiektywu | silnik |
| Obiektyw | 2,7-13,5 mm |
| Kąt widzenia (w poziomie) | 114°-32° |
| Różnica | 5 Mpix |
| Liczba pikseli | 2960 x 1668 pikseli |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 25 kl./s przy 5 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265 AI |
| Typ kompresji danych | H.264 AI |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie SmartPSS/Lite, aplikacje DSS Express, DSS Pro, DMSS i IMOU Life, przeglądarki internetowe |
| WDR | 120dB |
| Inteligentna analiza wideo | Sztuczna inteligencja AI, zasady IVS, ochrona obwodu z klasyfikacją obiektów osoba pojazd SMD 3.0, wykrywanie twarzy, obiekt dodany i zniknięty, liczenie osób, metadane, mapy cieplne, detekcja dźwięku |
| Regulowane funkcje | AI, SMD, IVS, AI SSA, FD, WDR, DNR, EIS, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, odmgławianie, detekcja ruchu itp. |
| We/wy audio | zintegrowany mikrofon |
| Alarm we/wy | 2 kanały wejściowe: styk mokry, 5 mA 3 V–5 VDC / 1 kanał wyjściowy: styk mokry, 300 mA 12 V DC |
| karta SD | Micro SD (maks. 512 GB) |
| Ethernetu | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Zasilacz | PoE/ePoE lub 12 VDC/24 VAC/podstawowe: 3,9 W (12 VDC); 4,6 W (24 V AC); 5,6 W (PoE) Maks. (H.265+ WDR+ Intelligence wł.+IR wł.): 10 W (12 VDC); 11,7 W (24 V AC); 12,1 W (PoE) |
| Typ PoE | PoE 15,4 W (IEEE802.3af). |
| Materiał | metal |
| Przeciw wandalizmowi | IK10 |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















