IPC-HDBW3541F-AS-S2 - 2,8 mm - 5Mpix Starlight, 30m, AI, SMD 4.0, MIC, alarm, antywandal
Zewnętrzna mini wandaloodporna kamera IP z serii WizSense z bardzo czułym czujnikiem i sztuczną inteligencją SMD 4.0 do ochrony obwodowej poprzez wykrywanie ludzi i pojazdów. Rozdzielczość 5 Mpix, zasięg inteligentnej podczerwieni 30 m,...
Kod produktu: 2211-141 EAN: 6923172542816 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna mini wandaloodporna kamera IP z serii WizSense z bardzo czułym czujnikiem i sztuczną inteligencją SMD 4.0 do ochrony obwodowej poprzez wykrywanie ludzi i pojazdów. Rozdzielczość 5 Mpix, zasięg inteligentnej podczerwieni 30 m, stały obiektyw 2,8 mm (111°), zintegrowany mikrofon, gniazdo micro SD oraz wejście i wyjście alarmowe. Kamera wyposażona jest także w funkcję AI SSA umożliwiającą dynamiczne dostosowywanie obrazu do warunków oświetleniowych otoczenia. Filmy demonstracyjne producenta Dahua na youtube .
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Wykonanie | Dom |
| Rada | WizSense |
| Element czujnikowy | Progresywny CMOS 1/2,7” o rozdzielczości 5 megapikseli |
| Wrażliwość na światło | 0,005 luksa przy F1,4 (kolor, 30 IRE) 0,0005 luksa przy F1,4 (cz.-b., 30 IRE) 0 luksów (iluminator włączony) |
| Technologia | Sztuczna inteligencja, ochrona obwodowa, AI SSA, SMD 4.0 |
| Tryb nocny | prawdziwy tryb DZIEŃ/NOC - ICR (mechaniczny filtr światła podczerwonego) |
| Blask | 30 m |
| Typ obiektywu | naprawił |
| Obiektyw | 2,8 mm |
| Kąt widzenia (w poziomie) | 111° |
| Różnica | 5 Mpix |
| Liczba pikseli | 2960 x 1668 pikseli |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 20 kl./s przy 5 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265 AI |
| Typ kompresji danych | H.264 AI |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie Smart PSS, aplikacje DSS Express, DSS Pro, DMSS i IMOU Life, przeglądarki internetowe |
| WDR | 120dB |
| Inteligentna analiza wideo | Sztuczna inteligencja AI + zasady IVS - ochrona obwodowa i detekcja ruchu SMD 4.0 z klasyfikacją obiektów |
| Regulowane funkcje | AI, IVS, SMD 4.0, AI SSA, ROI, WDR, Defog, 3D DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, wykrywanie ruchu itp. |
| We/wy audio | zintegrowany mikrofon |
| Alarm we/wy | 1 kanał wejściowy: 5 mA 3 V–5 V DC / 1 kanał wyjściowy: 300 mA 12 V DC |
| karta SD | Micro SD (maks. 256 GB) |
| Ethernetu | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Zasilacz | PoE lub 12 VDC/3,8 W (12 VDC); 4,6 W (PoE), maks. (WDR + intensywność podczerwieni + inteligencja): 5,9 W (12 VDC); 7,2 W (PoE) |
| Typ PoE | PoE 15,4 W (IEEE802.3af). |
| Materiał | metal |
| Przeciw wandalizmowi | IK10 |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















