IPC-HDBW5541R-ASE-S3 CZARNY - 2,8 mm - czarny 5Mpix Starlight, 50m, WDR, IVS, AI, SD, popl., antyv.
Wytrzymała, czarna, zewnętrzna, wandaloodporna kamera kopułkowa IP serii WizMind S ze stałym obiektywem 2,8 mm (kąt 111°), zasięgiem Smart IR 50 m. Rozdzielczość 5 Mpix. Kamera wyposażona jest w sztuczną inteligencję AI, reguły IVS,...
Kod produktu: 2306-078 EAN: 6923172578716 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Wytrzymała, czarna, zewnętrzna, wandaloodporna kamera kopułkowa IP serii WizMind S ze stałym obiektywem 2,8 mm (kąt 111°), zasięgiem Smart IR 50 m. Rozdzielczość 5 Mpix. Kamera wyposażona jest w sztuczną inteligencję AI, reguły IVS, ochronę obwodową z klasyfikacją obiektów osoba pojazd SMD 3.0, wykrywanie twarzy, obiekt dodany i zniknięty, zliczanie osób, metadane, mapy cieplne, wykrywanie dźwięku. Wejście i wyjście alarmowe, zintegrowany mikrofon, slot na kartę SD, zasilanie 12 VDC lub standard PoE/ePoE. Obrót w trzech osiach. Filmy demonstracyjne producenta Dahua na youtube .
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Wykonanie | Dom |
| Rada | WizMind S |
| Element czujnikowy | Progresywny CMOS 1/2,7” o rozdzielczości 5 megapikseli |
| Wrażliwość na światło | 0,0009 luksa przy F1,6 (kolor, 30 IRE) 0,0005 luksa przy F1,6 (cz.-b., 30 IRE) 0 luksów (iluminator włączony) |
| Technologia | Sztuczna inteligencja, ochrona obwodowa, SMD3.0, wykrywanie twarzy, zliczanie osób, mapa cieplna, inteligentne wykrywanie porzuconych/zaginionych obiektów, metadane wideo, inteligentne wykrywanie dźwięku, AI SSA |
| Tryb nocny | prawdziwy tryb DZIEŃ/NOC - ICR (mechaniczny filtr światła podczerwonego) |
| Blask | 50 m |
| Typ obiektywu | naprawił |
| Obiektyw | 2,8 mm |
| Kąt widzenia (w poziomie) | 111° |
| Różnica | 5 Mpix |
| Liczba pikseli | 2960 x 1668 pikseli |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 25 kl./s przy 5 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265 AI |
| Typ kompresji danych | H.264 AI |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie SmartPSS/Lite, aplikacje DSS Express, DSS Pro, DMSS i IMOU Life, przeglądarki internetowe |
| WDR | 120dB |
| Inteligentna analiza wideo | Sztuczna inteligencja AI, zasady IVS, ochrona obwodu z klasyfikacją obiektów osoba pojazd SMD 3.0, wykrywanie twarzy, obiekt dodany i zniknięty, liczenie osób, metadane, mapy cieplne, detekcja dźwięku |
| Regulowane funkcje | AI, SMD 3.0., IVS, AI SSA, FD, WDR, DNR, Defog, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, Detekcja ruchu itp. |
| We/wy audio | zintegrowany mikrofon |
| Alarm we/wy | 1 kanał wejściowy: 5 mA 3 V–5 V DC / 1 kanał wyjściowy: 300 mA 12 V DC |
| karta SD | Micro SD (maks. 512 GB) |
| Ethernetu | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Zasilacz | PoE/ePoE lub 12 VDC/podstawowe: 4,1 W (12 VDC); 5,2 W (PoE) Maks. (H.265+ WDR+ Intelligence wł.+IR wł.): 6,8 W (12 VDC); 8,8 W (PoE) |
| Typ PoE | PoE 15,4 W (IEEE802.3af). |
| Materiał | metalu i plastiku |
| Przeciw wandalizmowi | IK10 |
| Kolor | czarny |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















