IPC-HDBW1230DE-SW - 2,8 mm - 2Mpix, oświetlenie IR 30m, WiFi 2,4 GHz zasięg 80m, zabezpieczenie wandaloodporne
Zewnętrzna kamera kopułkowa WiFi wandaloodporna ze stałym obiektywem 2,8 mm (kąt 100°) i oświetleniem IR 30 m. Rozdzielczość 2 Mpix. Zasięg WiFi wynosi 80 m w wolnej przestrzeni. Gniazdo karty micro SD. Detekcja ruchu. Tylko zasilanie 12...
Kod produktu: 2205-093 EAN: 6923172539960 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna kamera kopułkowa WiFi wandaloodporna ze stałym obiektywem 2,8 mm (kąt 100°) i oświetleniem IR 30 m. Rozdzielczość 2 Mpix. Zasięg WiFi wynosi 80 m w wolnej przestrzeni. Gniazdo karty micro SD. Detekcja ruchu. Tylko zasilanie 12 VDC. Filmy demonstracyjne producenta Dahua na youtube .
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Wykonanie | Dom |
| Rada | Seria Wi-Fi |
| Element czujnikowy | Progresywny CMOS 1/1,3” o rozdzielczości 2 megapikseli |
| Wrażliwość na światło | 0,025 luksa przy F2,0 (kolor, 30 IRE) 0,0025 luksa przy F2,0 (cz.-b., 30 IRE) 0 luksów (iluminator włączony) |
| Tryb nocny | tryb rzeczywisty DZIEŃ/NOC - ICR (filtr odcinający IR) |
| Blask | 30 m |
| Typ obiektywu | naprawił |
| Obiektyw | 2,8 mm |
| Kąt widzenia (w poziomie) | 100° |
| Różnica | 2 Mpix |
| Liczba pikseli | 1920x1080 pikseli |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 25 kl./s przy 2 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie Smart PSS, aplikacje DSS Express, DSS Pro, DMSS i IMOU Life, przeglądarki internetowe |
| Regulowane funkcje | DWDR, DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, detekcja ruchu itp. |
| karta SD | Micro SD (maks. 256 GB) |
| Ethernetu | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Wi-Fi | Wi-Fi 2,4 GHz (IEEE802.11b/g/n), 80 m (w linii wzroku) |
| Zasilacz | 12VDC/2-4,9 W (źródło w zestawie) |
| Materiał | metalowa osłona |
| Przeciw wandalizmowi | IK10 |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















