IPC-UDBW3558E-S-S2 - 2,8 mm - 5 Mpix Starlight, 30 m, AI, SMD Plus, MIC, antywandalowa
Zewnętrzna antywandalowa kamera IP WizSense z czujnikiem o wysokiej czułości i sztuczną inteligencją SMD Plus do ochrony obwodowej poprzez wykrywanie osób/pojazdów.5 Mpix, inteligentne oświetlenie IR 30 m, stały obiektyw 2,8 mm (111°),...
Kod produktu: 2404-051 EAN: 6939554947247 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna antywandalowa kamera IP WizSense z czujnikiem o wysokiej czułości i sztuczną inteligencją SMD Plus do ochrony obwodowej poprzez wykrywanie osób/pojazdów.5 Mpix, inteligentne oświetlenie IR 30 m, stały obiektyw 2,8 mm (111°), gniazdo kart micro SD, zintegrowany mikrofon.
.
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Produkcja | Kopułkowa |
| Seria | Seria WizSense |
| Element detekcyjny | 1/2.7" 5-megapikselowy przetwornik CMOS ze skanowaniem progresywnym |
| Czułość na światło | 0,007 Lux@F1.6 (kolor, 30 IRE) 0,0007 Lux@F1.6 (CZARNO-BIAŁY, 30 IRE) 0 luksów (włączony iluminator) |
| Technologie | Sztuczna inteligencja, ochrona obwodowa, SMD Plus |
| Tryb nocny | Tryb rzeczywisty DEN/NOC - ICR (mechaniczny filtr światła podczerwonego) |
| Luminancja | 30 m |
| Typ obiektywu | stały |
| Obiektyw | 2,8 mm | Kąt widzenia (poziomy) | 111° |
| Rozdzielczość | 5 Mpix |
| Liczba obrazów pikseli | 2960 x 1668 px |
| Częstotliwość odświeżania | 20 sn/s przy 5 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 | Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, aplikacje DMSS i IMOU Life, przeglądarki internetowe |
| WDR | 120 dB | Inteligentna analiza wideo | Sztuczna inteligencja AI, reguły IVS, ochrona obwodowa i wykrywanie ruchu SMD Plus z klasyfikacją obiektów |
| Dostosowywane funkcje | AI, IVS, SMD, ROI, WDR, DNR, P2P, AGC, AWB, BLC, HLC, Mirror, maskowanie prywatności, wykrywanie ruchu | Wejścia/wyjścia audio | Zintegrowany mikrofon |
| Karta SD | Micro SD (maks.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Zasilanie | PoE lub 12 VDC/Basic: 2,3 W (12 VDC); 2,9 W (PoE) Maks. (H.265+ maks. rozdzielczość + maks. strumień + WDR + intensywność podczerwieni + IVS): 5 W (12 VDC); 6,1 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiał | metal |
| Antywandal | IK10 |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















