IPC-HDBW5842E-ZE-DC12AC24V-S2 - 2,7-12 mm - 8 Mpix Starlight, 40 m, wejścia/wyjścia audio i alarmowe, ePoE, 12VDC/24VAC, antywandalowa, wykrywanie WizMind Series
Zewnętrzny czujnik antywandalowy WizMind z serii Starlight. 8 Mpix, inteligentna podczerwień 40 m, obiektyw 2,7-12 mm (kąt 110°-45°), micro SD, audio, wejścia/wyjścia alarmowe. Oprogramowanie układowe tej serii obejmuje inteligentną...
Kod produktu: 2312-013 EAN: 6923172524874 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzny czujnik antywandalowy WizMind z serii Starlight. 8 Mpix, inteligentna podczerwień 40 m, obiektyw 2,7-12 mm (kąt 110°-45°), micro SD, audio, wejścia/wyjścia alarmowe. Oprogramowanie układowe tej serii obejmuje inteligentną detekcję ruchu SMD 3.0 i ochronę obwodową z kategoryzacją obiektów ludzkich/pojazdów, wykrywanie zapomnianych i brakujących obiektów, wykrywanie twarzy, liczenie osób, mapy cieplne. Zasilanie przez PoE/ePoE lub 12 VDC/24 VAC.
.
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Produkcja | Kopułkowa |
| Seria | Seria WizMind |
| Element detekcyjny | 1/1.8" 8-megapikselowa matryca CMOS ze skanowaniem progresywnym |
| Czułość na światło | 0,004 Lux@F1.4 (kolor, 30IRE) 0,0004 Lux@F1.4 (CZARNO-BIAŁY, 30IRE) 0 luksów (włączony iluminator) |
| Technologie | Sztuczna inteligencja, ochrona obwodowa, SMD3.0, inteligentne wykrywanie obiektów, wykrywanie twarzy, liczenie osób, mapa cieplna |
| Tryb nocny | tryb rzeczywisty DEN/NOC - ICR (mechaniczny filtr podczerwieni) |
| Luminancja | 40 m | Typ obiektywu | silnikowy |
| Obiektyw | 2,7-12 mm |
| Kąt widzenia (poziomy) | 110°-45° |
| Rozdzielczość | 8 Mpix |
| Liczba pikseli | 3840 x 2160 px |
| Częstotliwość odświeżania | 25 sn/s przy 8 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, DMSS i IMOU Life, przeglądarki internetowe |
| WDR | 120 dB | Inteligentna analiza wideo | Inteligentna detekcja ruchu SMD 3.0 i ochrona obwodowa z kategoryzacją obiektów ludzkich i pojazdów, wykrywanie zapomnianych i brakujących obiektów, wykrywanie twarzy, liczenie osób, mapa cieplna |
| Dostosowywane funkcje | BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, EIS, Smart Illumination, Defog, Image Rotation, Mirror, Privacy Masking |
| Audio I/O | 1/1 |
| Alarm I/O | 1 kanał w: 5 mA 3V-5VDC / 1 kanał out: 300 mA 12 VDC |
| Karta SD | Micro SD (maks.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Zasilanie | PoE/ePoE lub 12 VDC/24 VAC/Podstawowy pobór mocy: 5,2 W (12 VDC); 5,0 W (24 VAC); 5,5 W (PoE). Maks. pobór mocy (H.265 + maks. strumień + inteligentna funkcja + IR LED + ostrość): 9,6 W (12 VDC); 9,9 W (24 VAC); 10,1 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiał | metal |
| Antywandal | IK10 |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















