IPC-UDBW3258R-ZAS - 2,7-13,5 mm - 2 Mpix Starlight, IR 40 m, MIC, SMD Plus, wejścia/wyjścia audio i alarmowe, antywandalowa
Zewnętrzna kamera antywandalowa z serii WizSense. Zintegrowany mikrofon. Inteligentna detekcja ruchu SMD+ ochrona obwodowa z kategoryzacją obiektów człowiek/pojazd. 2 Mpix, inteligentne oświetlenie IR 40 m, obiektyw 2,7-13,5 mm (kąt...
Kod produktu: 2404-038 EAN: 6939554944550 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna kamera antywandalowa z serii WizSense. Zintegrowany mikrofon. Inteligentna detekcja ruchu SMD+ ochrona obwodowa z kategoryzacją obiektów człowiek/pojazd. 2 Mpix, inteligentne oświetlenie IR 40 m, obiektyw 2,7-13,5 mm (kąt 108°-30°). Gniazdo kart Micro SD, wejścia/wyjścia audio i alarmowe. Zasilanie PoE lub 12 VDC.
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Produkcja | Kopułkowa |
| Linia | Seria WizSense |
| Element detekcyjny | 1/2.8" 2-megapikselowa progresywna matryca CMOS |
| Czułość na światło | 0,002 Lux@F1.5 (kolor, 30IRE) 0.0002Lux@F1.5 (CZARNO-BIAŁY, 30IRE) 0 luksów (włączony iluminator) |
| Technologie | Sztuczna inteligencja, ochrona obwodowa, SMD Plus |
| Tryb nocny | prawdziwy tryb DEN/NOC - ICR (mechaniczny filtr światła podczerwonego) |
| Luminancja | 40 m |
| Typ obiektywu | silnik |
| Obiektyw | 2,7-13,5 mm |
| Kąt widzenia (poziomy) | 108°-30° |
| Rozdzielczość | 2 Mpix |
| Liczba pikseli | 1920 x 1080 px |
| Częstotliwość odświeżania | 25 sn/s przy 2 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie SmartPSS Lite, DSS Express, DSS Pro, DMSS i IMOU Life, Przeglądarki internetowe |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentna analiza wideo | Smart Motion Detection SMD Plus i Perimeter Protection z kategoryzacją obiektów ludzkich i pojazdów |
| Funkcje regulowane | BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, inteligentne oświetlenie, obrót obrazu, lustro, maskowanie prywatności |
| Wejścia/wyjścia audio | Zintegrowany mikrofon, 1/1 |
| Wejścia/wyjścia alarmowe | 1 kanał w: styk mokry, 5 mA 3V-5 VDC / 1 kanał out: styk mokry, 300 mA 12V DC |
| Karta SD | Micro SD (maks.256 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Zasilanie | PoE lub 12 VDC/Basic: 1,8 W (12 VDC); 2,6 W (PoE) Maks. (H.265+inteligencja włączona +WDR +IR włączona): 6,3 W (12 VDC; 7,2 W (PoE)). VDC); 7,2 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiał | metal |
| Antywandal | IK10 |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















