IPC-HDBW2541R-ZAS-S2 - 2,7-13,5 mm - 5 Mpix Starlight, 40 m, wejścia/wyjścia audio i alarmowe, MIC, antywandalowa, SMD Plus, ochrona obwodowa
Zewnętrzna kamera antywandalowa z serii WizSense z czujnikiem Starlight o wysokiej czułości. Zintegrowany mikrofon. Rozdzielczość 5 Mpix, inteligentne oświetlenie IR o zasięgu 40 m, obiektyw 2,7-13,5 mm (kąt poziomy 113°-31°), gniazdo kart...
Kod produktu: 2312-121 EAN: 6923172581761 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna kamera antywandalowa z serii WizSense z czujnikiem Starlight o wysokiej czułości. Zintegrowany mikrofon. Rozdzielczość 5 Mpix, inteligentne oświetlenie IR o zasięgu 40 m, obiektyw 2,7-13,5 mm (kąt poziomy 113°-31°), gniazdo kart micro SD, wejścia/wyjścia audio i alarmowe. Zasilanie PoE lub 12 VDC.
.
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Produkcja | Kopułkowa |
| Linia | Seria WizSense |
| Element detekcyjny | 1/2.7" 5-megapikselowa matryca CMOS ze skanowaniem progresywnym |
| Czułość na światło | 0,007 lux@F1.5 (kolor, 30 IRE) 0,0007 lux@F1.5 (CZARNO-BIAŁY, 30 IRE) 0 luksów (włączony iluminator) |
| Technologia | Sztuczna inteligencja, ochrona obwodowa, SMD Plus |
| Tryb nocny | prawdziwy tryb DEN/NOC - ICR (mechaniczny filtr światła podczerwonego) |
| Luminancja | 40 m |
| Typ obiektywu | silnik |
| Obiektyw | 2,7-13,5 mm |
| Kąt widzenia (poziomy) | 113°-31° |
| Rozdzielczość | 5 Mpix |
| Liczba pikseli | 2960 x 1668 px |
| Częstotliwość odświeżania | 20 sn/s przy 5 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, DMSS i aplikacje IMOU Life, Przeglądarki internetowe |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentna analiza wideo | Smart Motion Detection SMD Plus i ochrona obwodowa z kategoryzacją obiektów ludzkich i pojazdów |
| Funkcje regulowane | BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, inteligentne oświetlenie, obrót obrazu, lustro, maskowanie prywatności |
| Wejścia/wyjścia audio | Zintegrowany mikrofon |
| Wejścia/wyjścia alarmowe | 1 kanał w: 5 mA 3V-5VDC / 1 kanał na zewnątrz: 300 mA 12 VDC |
| Karta SD | Micro SD (maks.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Zasilanie | PoE lub 12 VDC/Basic: 2,4 W (12 VDC); 3 W (PoE) Maks. (H.265+ maks. rozdzielczość + maks. strumień + WDR + intensywność podczerwieni + IVS): 6,2 W (12 VDC); 7,4 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiał | metal |
| Antywandal | IK10 |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















