IPC-HDBW3441R-AS-P CZARNY - 2,1 mm - czarny 4Mpix Światło Gwiazd 180°, 15m, AI, EPTZ, SSA, SMD3.0
Zewnętrzna czarna, wandaloodporna kamera IP WizSense ze stałym obiektywem szerokokątnym 2,1 mm (kąt 180°), zintegrowanym mikrofonem, zasięgiem Smart IR 15 m. Ochrona obwodowa z funkcją wykrywania osób i pojazdów SMD 3.0, elektronicznym...
Kod produktu: 2306-006 EAN: 8595584659451 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna czarna, wandaloodporna kamera IP WizSense ze stałym obiektywem szerokokątnym 2,1 mm (kąt 180°), zintegrowanym mikrofonem, zasięgiem Smart IR 15 m. Ochrona obwodowa z funkcją wykrywania osób i pojazdów SMD 3.0, elektronicznym zoomem EPTZ i inteligentnym śledzeniem celów alarmowych . Kamera wyposażona jest także w sztuczną inteligencję SSA, która dynamicznie dopasowuje obraz do warunków oświetleniowych otoczenia. We/wy alarmowe, gniazdo kart micro SD. Obrót w trzech osiach. Filmy demonstracyjne producenta Dahua na youtube .
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Wykonanie | Dom |
| Rada | WizSense |
| Element czujnikowy | 1/2,7” 4-megapikselowy, progresywny CMOS |
| Wrażliwość na światło | 0,01 luksa przy F2,0 (kolor, 30 IRE) 0,001 luksa przy F2,0 (cz.-b., 30 IRE) 0 luksów (iluminator włączony) |
| Technologia | Sztuczna inteligencja, ochrona obwodowa, EPTZ: powiększanie i śledzenie celów inteligentnych alarmów, SMD 3.0 |
| Tryb nocny | prawdziwy tryb DZIEŃ/NOC - ICR (mechaniczny filtr światła podczerwonego) |
| Blask | 15 m |
| Typ obiektywu | naprawił |
| Obiektyw | 2,1 mm |
| Kąt widzenia (w poziomie) | 180° |
| Różnica | 4 Mpix |
| Liczba pikseli | 2688 x 1520 pikseli |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 25 kl./s przy 4 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265 AI |
| Typ kompresji danych | H.264 AI |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie Smart PSS, aplikacje DSS Express, DSS Pro, DMSS i IMOU Life, przeglądarki internetowe |
| WDR | 120dB |
| Inteligentna analiza wideo | Sztuczna inteligencja AI + zasady IVS - Ochrona obwodu SMD 3.0 i wykrywanie ruchu z klasyfikacją obiektów, EPTZ: zoom elektroniczny i inteligentne śledzenie celu alarmowego |
| Regulowane funkcje | AI, IVS, SMD 3.0, SSA, WDR, EIS, Defog, 3D DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, wykrywanie ruchu itp. |
| We/wy audio | zintegrowany mikrofon |
| Alarm we/wy | 1 kanał wejściowy: 5 mA 3 V–5 V DC / 1 kanał wyjściowy: 1000 mA 30 V DC/500 mA 50 V DC |
| karta SD | Micro SD (maks. 256 GB) |
| Ethernetu | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Zasilacz | PoE lub 12 V DC/3,2 W (12 V DC); 3,9 W (PoE) Maks. (H.265+strumień główny/intensywność podczerwieni+IR wł.): 6,4 W (12 V DC); 7,7 W (PoE) |
| Typ PoE | PoE 15,4 W (IEEE802.3af). |
| Materiał | metal |
| Przeciw wandalizmowi | IK10 |
| Kolor | czarny |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















