IPC-HDBW2241R-ZAS - 2.7-13.5 mm - 2Mpix Starlight, 40m, AI, MIC, SMD Plus, alarm, antiv.
Zewnętrzna antywandalowa kamera IP WizSense z czujnikiem Starlight o wysokiej czułości i sztuczną inteligencją SMD Plus do ochrony obwodowej poprzez wykrywanie osób i pojazdów. Rozdzielczość 2 Mpix, inteligentne oświetlenie IR 40 m,...
Kod produktu: 2211-073 EAN: 6923172545664 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna antywandalowa kamera IP WizSense z czujnikiem Starlight o wysokiej czułości i sztuczną inteligencją SMD Plus do ochrony obwodowej poprzez wykrywanie osób i pojazdów. Rozdzielczość 2 Mpix, inteligentne oświetlenie IR 40 m, zmotoryzowany obiektyw 2,7-13,5 mm (108°-30°), zintegrowany mikrofon i gniazdo kart micro SD, wejścia/wyjścia alarmowe, wejścia/wyjścia audio.
.
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Produkcja | Kopułkowa |
| Linia | WizSense |
| Element czujnikowy | 1/2.8" 2-megapikselowa progresywna matryca CMOS |
| Czułość na światło | 0,002 lux@F1.5 (kolor, 30 IRE) 0,0002 lux@F1.5 (CZARNO-BIAŁY, 30 IRE) 0 luksów (włączony iluminator) |
| Technologia | Sztuczna inteligencja, ochrona obwodowa, SMD Plus |
| Tryb nocny | prawdziwy tryb DEN/NOC - ICR (mechaniczny filtr światła podczerwonego) |
| Luminancja | 40 m |
| Typ obiektywu | silnik |
| Obiektyw | 2,7-13,5 mm |
| Kąt widzenia (poziomy) | 108°-30° |
| Rozdzielczość | 2 Mpix |
| Liczba pikseli | 1920 x 1080 px |
| Częstotliwość odświeżania | 25 sn/s przy 2 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, DMSS i IMOU Life, Przeglądarki internetowe |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentna analiza wideo | AI sztuczna inteligencja + reguły IVS - ochrona obwodowa i wykrywanie ruchu SMD Plus |
| Dostosowywane funkcje | AI, IVS, SMD Plus, WDR, 3D DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, detekcja ruchu itp. |
| Wejścia/wyjścia audio | Zintegrowany mikrofon |
| Wejścia/wyjścia alarmowe | 1 kanał wejścia: 5 mA 3V-5VDC / 1 kanał wyjścia: 300 mA 12 VDC |
| Karta SD | Micro SD (maks. 256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Zasilanie | PoE lub 12 VDC/1,8 W (12 VDC); 2,6 W (PoE), maks. (H.265+inteligencja włączona +WDR +IR włączone): 6,3 W (12 VDC); 7,2 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiał | metal |
| Antywandal | IK10 |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















