IPC-HDBW5442E-ZE-DC12AC24V-S3 - 2,7-12 mm - 4 Mpix Starlight, 40 m, MIC, wejścia/wyjścia audio i alarmowe, ePoE, antywandalowa, wykrywanie WizMind Series S
Zewnętrzna antywandalowa kamera kopułkowa IP WizMind S, 4 Mpix, obiektyw 2,7-12 mm (115°-47°), inteligentne oświetlenie IR 40 m. AI SMD 3.0, perymetr, kategoryzacja ludzi/pojazdów, wykrywanie zapomnianych/zaginionych obiektów. AI SSA do...
Kod produktu: 2403-011 EAN: 6923172587572 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna antywandalowa kamera kopułkowa IP WizMind S, 4 Mpix, obiektyw 2,7-12 mm (115°-47°), inteligentne oświetlenie IR 40 m. AI SMD 3.0, perymetr, kategoryzacja ludzi/pojazdów, wykrywanie zapomnianych/zaginionych obiektów. AI SSA do dynamicznego dopasowywania obrazu, wykrywania twarzy, liczenia osób, metadanych, map ciepła, wykrywania dźwięku. Wejście/wyjście alarmowe, audio, mikrofon, karta SD, PoE/ePoE lub 12 VDC/24 VAC, 3-osiowy obrót.
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Liczba elementów | Kopułkowa |
| Linia | WizMind Series S |
| Element detekcyjny | 1/1.8" 4-megapikselowa matryca CMOS ze skanowaniem progresywnym |
| Czułość na światło | 0,0007 lux@F1.8 (kolor, 30 IRE) 0,0004 lux@F1.8 (CZARNO-BIAŁY, 30 IRE) 0 luksów (włączony iluminator) |
| Technologie | Sztuczna inteligencja, ochrona obwodowa, SMD3.0, inteligentne wykrywanie obiektów, AI SSA, wykrywanie twarzy, liczenie osób, metadane wideo, mapa ciepła, inteligentne wyszukiwanie, Inteligentne wykrywanie dźwięku |
| Tryb nocny | Tryb rzeczywisty DEN/NOC - ICR (mechaniczny filtr podczerwieni) |
| Luminancja | 40 m |
| Typ obiektywu | silnikowy |
| Obiektyw | 2,7-12 mm |
| Kąt kadru (poziomy) | 115°-47° |
| Rozdzielczość | 4 Mpix | Liczba pikseli | 2688 x 1520 px |
| Częstotliwość odświeżania | 25 sn/s przy 4 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265 AI |
| Typ kompresji danych | H.264 AI |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie SmartPSS Lite, DSS Express, DSS Pro, DMSS i IMOU Life, przeglądarki internetowe |
| WDR | 140 dB | Inteligentna analiza wideo | Smart Motion Detection SMD 3.0 i ochrona obwodowa z kategoryzacją obiektów ludzkich i pojazdów, wykrywanie zapomnianych i brakujących obiektów, funkcja AI SSA do dynamicznej adaptacji obrazu do warunków oświetlenia otoczenia, wykrywanie twarzy, liczenie osób, metadane wideo, mapy ciepła, inteligentne wyszukiwanie, Inteligentne wykrywanie dźwięku |
| Funkcje ustawialne | AI SSA, BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, EIS, inteligentne oświetlenie, defog, AFSA, obrót obrazu, lustro, maskowanie prywatności |
| Wejścia/wyjścia audio | Zintegrowany mikrofon, 1/1 |
| Wejścia/wyjścia alarmowe | 2 kanały w: 5 mA 3V-5VDC / 1 kanał out: 300 mA 12 VDC |
| Karta SD | Micro SD (maks.512 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Zasilanie | PoE/ePoE lub 12 VDC/24 VAC/Basic: 3,6 W (12 VDC); 4,3 W (24 VAC); 5,4 W (PoE) Maks. (H.265+ WDR+ Intelligence on+IR on): 9,3 W (12 VDC); 11 W (24 VAC); 11,7 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiał | metal i tworzywo sztuczne |
| Antywandal | IK10 |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















