IPC-HDBW5442R-ASE-S3 - 2.8 mm - 4Mpix Starlight, IR 50m, AI, SMD3.0, MIC, wykrywanie twarzy, audio, zliczanie osób, metadane, mapa cieplna
Wytrzymała zewnętrzna antywandalowa kamera kopułkowa IP WizMind serii S, 4 Mpix, obiektyw 2,8 mm (112°), mikrofon, inteligentna podczerwień 50 m. AI dla perymetru z klasyfikacją osób/pojazdów SMD 3.0, wykrywaniem twarzy, dodawaniem/znikaniem...
Kod produktu: 2310-117 EAN: 6923172588227 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Wytrzymała zewnętrzna antywandalowa kamera kopułkowa IP WizMind serii S, 4 Mpix, obiektyw 2,8 mm (112°), mikrofon, inteligentna podczerwień 50 m. AI dla perymetru z klasyfikacją osób/pojazdów SMD 3.0, wykrywaniem twarzy, dodawaniem/znikaniem obiektów, liczeniem osób, metadanymi, wykrywaniem dźwięku, mapami ciepła. Wejście/wyjście alarmowe, audio, gniazdo kart SD, zasilanie PoE/ePoE lub 12 VDC. Obrót w 3 osiach.
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Konstrukcja | Kopułkowa |
| Linia | WizMind Series S |
| Element detekcyjny | 1/1.8" 4-megapikselowa matryca CMOS ze skanowaniem progresywnym |
| Czułość na światło | 0,0007 lux@F1.6 (kolor, 30IRE) 0,0004 lux@F1.6 (CZARNO-BIAŁY, 30IRE) 0 luksów (włączony iluminator) |
| Technologie | Sztuczna inteligencja, ochrona obwodowa, inteligentne wykrywanie obiektów, SMD 3.0, AI SSA, wykrywanie twarzy, liczenie osób, mapa ciepła, metadane wideo, inteligentne wyszukiwanie, Inteligentne wykrywanie dźwięku |
| Tryb nocny | tryb rzeczywisty DEN/NOC - ICR (mechaniczny filtr światła podczerwonego) |
| Luminancja | 50 m |
| Typ obiektywu | stały |
| Obiektyw | 2,8 mm | Kąt widzenia (poziomy) | 112° |
| Rozdzielczość | 4 Mpix |
| Liczba obrazów pikseli | 2688 x 1520 px |
| Częstotliwość odświeżania | 25 sn/s przy 4 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265 AI |
| Typ kompresji danych | H.264 AI |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, DMSS i aplikacje IMOU Life, Przeglądarki internetowe |
| WDR | 140 dB |
| Inteligentna analiza wideo | sztuczna inteligencja AI, reguły IVS, ochrona obwodowa z klasyfikacją obiektów osoba pojazd SMD 3.0, wykrywanie twarzy, dodawanie i usuwanie obiektów, liczenie osób, metadane, inteligentne wykrywanie dźwięku, mapy ciepła |
| Dostosowywane funkcje | AI, IVS, SMD, BLC, HLC, WDR, AI SSA, AWB, AGC, DNR, ROI, EIS, Defog, obrót obrazu, lustro, maskowanie prywatności, wykrywanie ruchu |
| Wejścia/wyjścia audio | Zintegrowany mikrofon |
| Wejścia/wyjścia alarmowe | 1 kanał w: 5 mA 3V-5VDC / 1 kanał na zewnątrz: 300 mA 12 VDC |
| Karta SD | Micro SD (maks.512 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Zasilanie | PoE/ePoE lub 12 VDC/Basic: 4,1 W (12 VDC); 5,2 W (PoE) Maks. (H.265 + WDR+ Intelligence on + IR on): 6,8 W (12 VDC); 8,8 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiał | metal |
| Antywandal | IK10 |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















