IPC-UDBW3258E-S - 2,8 mm - 2 Mpix Starlight, 30 m, MIC, SMD Plus, mini antywandalowa
Zewnętrzna mini kamera antywandalowa z serii WizSense. Zintegrowany mikrofon. Inteligentna detekcja ruchu SMD+ ochrona obwodowa z kategoryzacją obiektów człowiek/pojazd. Rozdzielczość 2 Mpix, inteligentne oświetlenie IR 30 m, obiektyw 2,8 mm...
Kod produktu: 2404-041 EAN: 6939554945182 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna mini kamera antywandalowa z serii WizSense. Zintegrowany mikrofon. Inteligentna detekcja ruchu SMD+ ochrona obwodowa z kategoryzacją obiektów człowiek/pojazd. Rozdzielczość 2 Mpix, inteligentne oświetlenie IR 30 m, obiektyw 2,8 mm (kąt 106°). Gniazdo kart micro SD. Zasilanie PoE lub 12 VDC.
.
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Produkcja | Kopułkowa |
| Linia | Seria WizSense |
| Element detekcyjny | 1/2.8" 2-megapikselowa progresywna matryca CMOS |
| Czułość na światło | 0,002 Lux@F1.6 (kolor, 30IRE) 0.0002Lux@F1.6 (CZARNO-BIAŁY, 30IRE) 0 luksów (włączony iluminator) |
| Technologie | Sztuczna inteligencja, ochrona obwodowa, SMD Plus |
| Tryb nocny | prawdziwy tryb DEN/NOC - ICR (mechaniczny filtr światła podczerwonego) |
| Luminancja | 30 m |
| Typ obiektywu | stały |
| Obiektyw | 2,8 mm | Kąt kadrowania (poziomy) | 106° |
| Rozdzielczość | 2 Mpix |
| Liczba obrazów pikseli | 1920 x 1080 px |
| Częstotliwość odświeżania | 25 sn/s przy 2 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie SmartPSS Lite, DSS Express, DSS Pro, DMSS i IMOU Life, Przeglądarki internetowe |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentna analiza wideo | Smart Motion Detection SMD Plus i Perimeter Protection z kategoryzacją obiektów ludzkich i pojazdów |
| Funkcje regulowane | BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, inteligentne oświetlenie, obrót obrazu, lustro, maskowanie prywatności |
| Wejścia/wyjścia audio | Zintegrowany mikrofon |
| Karta SD | Micro SD (maks.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Zasilanie | PoE lub 12 VDC/Basic: 1,9 W (12 VDC); 2,5 W (PoE)Maks. (ICR + H.265 + WDR + maks. podświetlenie + włączona inteligencja): 4,7 W. włączona inteligencja): 4,7 W (12 VDC); 5,6 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiał | metal |
| Antywandal | IK10 |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















