IPC-HDBW3842R-ZAS - 2,7-12 mm - 8 Mpix Starlight, 40 m, wejścia/wyjścia audio i alarmowe, MIC, antywandalowa, AI, SMD4.0, SSA, Quick Pick
Zewnętrzny czujnik antywandalowy WizSense z serii Starlight. Detekcja ruchu SMD 4.0, perymetr z kategoryzacją obiektów człowiek/pojazd. AI SSA do dynamicznego dopasowywania obrazu, QuickPick, inteligentne wyszukiwanie. 8 Mpix, inteligentna...
Kod produktu: 2312-114 EAN: 6923172595287 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzny czujnik antywandalowy WizSense z serii Starlight. Detekcja ruchu SMD 4.0, perymetr z kategoryzacją obiektów człowiek/pojazd. AI SSA do dynamicznego dopasowywania obrazu, QuickPick, inteligentne wyszukiwanie. 8 Mpix, inteligentna podczerwień 40 m, obiektyw 2,7-12 mm (kąt 113°-47°). Gniazdo kart micro SD, audio, mikrofon, wejścia/wyjścia alarmowe. Zasilanie PoE lub 12 VDC.
.
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Produkcja | Kopułkowa |
| Linia | Seria WizSense |
| Element detekcyjny | 1/1.8" 8-megapikselowa progresywna matryca CMOS |
| Czułość na światło | 0,003 lux@F1.6 (kolor, 30 IRE) 0,0005 lux@F1.6 (CZARNO-BIAŁY, 30 IRE) 0 luksów (włączony iluminator) |
| Technologie | Sztuczna inteligencja, ochrona obwodowa, SMD 4.0, Quick Pick, AI SSA |
| Tryb nocny | Tryb rzeczywisty DEN/NOC - ICR (mechaniczny filtr podczerwieni) |
| Luminancja | 40 m |
| Typ obiektywu | silnik |
| Obiektyw | 2,7-12 mm |
| Kąt widzenia (poziomy) | 113°-47° |
| Rozdzielczość | 8 Mpix |
| Liczba pikseli | 3840 x 2160 px |
| Częstotliwość odświeżania | 25 sn/s przy 8 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265 AI |
| Typ kompresji danych | H.264 AI |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, DMSS i IMOU Life, przeglądarki internetowe |
| WDR | 120 dB | Inteligentna analiza wideo | Inteligentna detekcja ruchu SMD 4.0 i ochrona obwodowa z kategoryzacją obiektów ludzkich i pojazdów, funkcja AI SSA dynamicznie dostosowująca obraz do warunków oświetlenia otoczenia, funkcja Quick Pick, inteligentne wyszukiwanie |
| Dostosowywane funkcje | AI SSA, BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, EIS, Smart Illumination, Defog, AFSA, Image Rotation, Mirror, Privacy Masking |
| Audio I/O | Integrated Microphone |
| Alarm I/O | 1 kanał w: 5 mA 3V-5VDC / 1 kanał na zewnątrz: 300 mA 12 VDC |
| Karta SD | Micro SD (maks.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Zasilanie | PoE lub 12 VDC/Basic: 3,6 W (12 VDC); 4,3 W (PoE) Maks. (WDR + intensywność podczerwieni + inteligencja): 7,2 W (12 VDC); 8,5 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiał | metal |
| Antywandal | IK10 |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















