IPC-HDBW5449R-ASE-LED - 2,8 mm - 4 Mpix Pełnokolorowa, biała dioda LED Starlight 30 m, AI, ePoE, MIC, alarm, antiv.
Zewnętrzna kopułkowa antywandalowa kamera IP WizMind, technologia Starlight FullColor z przetwornikiem o bardzo wysokiej czułości, kolorowy obraz nocny, mikrofon. Obiektyw 2,8 mm (107°), białe światło LED dla rozszerzonych opcji instalacji....
Kod produktu: 2204-025 EAN: 6923169721361 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna kopułkowa antywandalowa kamera IP WizMind, technologia Starlight FullColor z przetwornikiem o bardzo wysokiej czułości, kolorowy obraz nocny, mikrofon. Obiektyw 2,8 mm (107°), białe światło LED dla rozszerzonych opcji instalacji. Seria ta oferuje funkcje AI AI i IVS: rozpoznawanie perymetru, osób i pojazdów, klasyfikacja obiektów, liczenie osób, wykrywanie twarzy, mapa ciepła, porzucony/zagubiony obiekt.
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Konstrukcja | Kopułkowa |
| Linia | WizMind |
| Element czujnikowy | 1/1.8" 4-megapikselowy przetwornik CMOS ze skanowaniem progresywnym |
| Czułość na światło | 0,0005 luksa @F1.0 |
| Technologie | Sztuczna inteligencja: Ochrona obwodowa, SMD Plus, Wykrywanie twarzy, Atrybuty twarzy, Zliczanie osób, Mapa ciepła, Obiekt porzucony/brakujący |
| Tryb nocny | Tryb DEN/NIGHT - elektroniczny |
| Podświetlenie | 30m biała dioda LED |
| Typ obiektywu | stały |
| Obiektyw | 2,8 mm | Kąt widzenia (poziomy) | 107° |
| Rozdzielczość | 4 Mpix |
| Liczba obrazów pikseli | 2688 x 1520 px |
| Częstotliwość odświeżania | 25 sn/s przy 4 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 | Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, aplikacje DMSS i IMOU Life, przeglądarki internetowe |
| WDR | 140 dB | Inteligentna analiza wideo | Sztuczna inteligencja AI i zasady IVS: Ochrona obwodowa, rozpoznawanie osób i pojazdów, klasyfikacja obiektów, liczenie osób, wykrywanie twarzy, mapa cieplna, porzucony/zagubiony obiekt |
| Dostosowywane funkcje | AI, IVS, WDR, DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, defog, detekcja ruchu itp. |
| Wejścia/wyjścia audio | Zintegrowany mikrofon |
| Wejścia/wyjścia alarmowe | 1/1 |
| Karta SD | Micro SD (maks. 256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Zasilanie | PoE/ePoE lub 12VDC/Basic: 2,6 W (12 VDC); 3,2 W (PoE) Maks. (H.265 + 3 strumienie + inteligencja + LED): 7 W (12 VDC); 7,8 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiał | metal |
| Antywandal | IK10 |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















