IPC-HDBW2841E-S CZARNY - 2,8 mm - czarny 8Mpix Starlight, 30m, AI, MIC, SMD Plus, wandaloodporny
Zewnętrzna czarna, wandaloodporna kamera IP z serii WizSense z bardzo czułym czujnikiem Starlight i sztuczną inteligencją SMD Plus do ochrony obwodowej poprzez wykrywanie ludzi i pojazdów. Rozdzielczość 8 Mpix, inteligentny zasięg...
Kod produktu: 2306-076 EAN: 6923172578662 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna czarna, wandaloodporna kamera IP z serii WizSense z bardzo czułym czujnikiem Starlight i sztuczną inteligencją SMD Plus do ochrony obwodowej poprzez wykrywanie ludzi i pojazdów. Rozdzielczość 8 Mpix, inteligentny zasięg podczerwieni 30 m, stały obiektyw 2,8 mm (106°), slot na kartę micro SD, zintegrowany mikrofon. Filmy demonstracyjne producenta Dahua na youtube .
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Wykonanie | Dom |
| Rada | WizSense |
| Element czujnikowy | 1/2,7" 8-megapikselowy przetwornik CMOS ze skanowaniem progresywnym |
| Wrażliwość na światło | 0,009 luksa przy F 2,0 (kolor, 30 IRE) 0,0009 luksa przy F2,0 (cz.-b., 30 IRE) 0 luksów (iluminator włączony) |
| Technologia | Sztuczna inteligencja, ochrona obwodowa, SMD Plus |
| Tryb nocny | prawdziwy tryb DZIEŃ/NOC - ICR (mechaniczny filtr światła podczerwonego) |
| Blask | 30 m |
| Typ obiektywu | naprawił |
| Obiektyw | 2,8 mm |
| Kąt widzenia (w poziomie) | 106° |
| Różnica | 8 Mpix |
| Liczba pikseli | 3840 x 2160 pikseli |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 20 kl./s przy 8 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie Smart PSS, aplikacje DSS Express, DSS Pro, DMSS i IMOU Life, przeglądarki internetowe |
| WDR | 120dB |
| Inteligentna analiza wideo | Sztuczna inteligencja AI, reguły IVS, ochrona obwodowa i detekcja ruchu SMD Plus z klasyfikacją obiektów |
| Regulowane funkcje | AI, IVS, SMD Plus, ROI, WDR, DNR, P2P, AGC, AWB, BLC, HLC, detekcja ruchu itp. |
| We/wy audio | zintegrowany mikrofon |
| karta SD | Micro SD (maks. 256 GB) |
| Ethernetu | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Zasilacz | PoE lub 12 VDC/podstawowe: 2,6 W (12 VDC); 3,3 W (PoE) Maks. (H.265+ maks. rozdzielczość + maks. strumień + WDR + intensywność podczerwieni + IVS): 5,4 W (12 VDC); 6,4 W (PoE) |
| Typ PoE | PoE 15,4 W (IEEE802.3af). |
| Materiał | metal |
| Przeciw wandalizmowi | IK10 |
| Kolor | czarny |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















