IPC-HDW2449TM-S-IL-B - 2,8 mm - czarny Podwójny inteligentny oświetlacz 4 Mpix, 30 m, AI, MIC, SMD Plus
Zewnętrzna czarna kamera IP WizSense, podwójne oświetlenie, mikrofon, sztuczna inteligencja, czujnik o wysokiej czułości. W trybie nocnym kamera wykorzystuje oświetlacz podczerwieni do wyświetlania czarno-białego obrazu, inteligentne...
Kod produktu: 2306-052 EAN: 6923172578624 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna czarna kamera IP WizSense, podwójne oświetlenie, mikrofon, sztuczna inteligencja, czujnik o wysokiej czułości. W trybie nocnym kamera wykorzystuje oświetlacz podczerwieni do wyświetlania czarno-białego obrazu, inteligentne wykrywanie osób/pojazdów SMD+ aktywuje widoczne białe światło LED i zmienia tryb obrazu na kolorowy po naruszeniu obwodu.
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Konstrukcja | Kula kopułkowa |
| Linia | WizSense |
| Element czujnikowy | 1/2.9" 4-megapikselowa progresywna matryca CMOS |
| Czułość na światło | 0,006 lux@F1.6 (kolor, 30 IRE) 0,0006 lux@F1.6 (CZARNO-BIAŁY, 30 IRE) 0 luksów (włączony promiennik) |
| Technologie | Smart Dual Illumination, Artificial Intelligence, Perimeter Protection, SMD Plus |
| Tryb nocny | W trybie nocnym kamera wykorzystuje niewidoczny promiennik podczerwieni, który nie zakłóca otoczenia i wyświetla czarno-biały obraz, w przypadku inteligentnego wykrycia osoby lub pojazdu, kamera aktywuje widoczne białe światło LED i zmienia tryb obrazu na kolorowy, aby uzyskać rzeczywiste informacje o wtargnięciu na obwód |
| Jasność | 30m IR LED i 30m białe LED |
| Typ obiektywu | stały |
| Obiektyw | 2,8 mm | Kąt widzenia (poziomy) | 95° |
| Rozdzielczość | 4 Mpix |
| Liczba obrazów pikseli | 2688 x 1520 px |
| Częstotliwość odświeżania | 20 sn/s przy 4 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 | Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, aplikacje DMSS i IMOU Life, przeglądarki internetowe |
| WDR | 120 dB | Inteligentna analiza wideo | Sztuczna inteligencja AI, Reguły IVS, ochrona obwodowa i detekcja ruchu SMD Plus z klasyfikacją obiektów |
| Dostosowywane funkcje | AI, IVS, SMD Plus, WDR, DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, detekcja ruchu itp. |
| Wejścia/wyjścia audio | Zintegrowany mikrofon |
| Karta SD | Micro SD (maks. 256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Zasilanie | PoE lub 12 VDC/Basic: 2,1 W (12 VDC); 2,5 W (PoE) Maks. (H.265 + włączona inteligencja + WDR + ciepłe światło): 4,4 W (12 VDC); 5,2 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiał | metal i plastik |
| Kolor | czarny |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















