IPC-HDW5241T-ZE-S3 - 2,7-13,5 mm - 2 Mpix Starlight, 40 m, MIC, ePoE, wykrywanie WizMind S
Zewnętrzna kamera IP WizMind serii S. 2 Mpix, obiektyw 2,7-13,5 mm (109°-30°), IR 40 m, mikrofon. Detekcja ruchu, perymetr z kategoryzacją ludzi/pojazdów, wykrywanie dodanych/zagubionych obiektów, SMD3.0, AcuPick. Dynamiczne dopasowanie obrazu...
Kod produktu: 2403-035 EAN: 6923172587480 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna kamera IP WizMind serii S. 2 Mpix, obiektyw 2,7-13,5 mm (109°-30°), IR 40 m, mikrofon. Detekcja ruchu, perymetr z kategoryzacją ludzi/pojazdów, wykrywanie dodanych/zagubionych obiektów, SMD3.0, AcuPick. Dynamiczne dopasowanie obrazu AI SSA, wykrywanie twarzy, metadane, liczenie osób, mapy ciepła, inteligentne wyszukiwanie, wykrywanie dźwięku. Gniazdo kart SD, zasilanie PoE/ePoE lub 12 VDC. Obrót w 3 osiach.
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Konstrukcja | Kula kopułkowa |
| Linia | WizMind Series S |
| Element czujnikowy | 1/2.8" 2-megapikselowa progresywna matryca CMOS |
| Czułość na światło | 0,0007 lux@F1.5 (kolor, 30 IRE) 0,0004 lux@F1.5 (CZARNO-BIAŁY, 30 IRE) 0 luksów (włączony iluminator) |
| Technologie | Sztuczna inteligencja, ochrona obwodowa, SMD3.0, AcuPick, inteligentny porzucony obiekt; inteligentny brakujący obiekt, AI SSA, wykrywanie twarzy, liczenie osób, metadane wideo, mapa cieplna, Inteligentne wykrywanie dźwięku |
| Tryb nocny | tryb rzeczywisty DEN/NOC - ICR (mechaniczny filtr światła podczerwonego) |
| Luminancja | 40 m |
| Typ obiektywu | silnikowy |
| Obiektyw | 2,7-13,5 mm |
| Kąt widzenia (poziomy) | 109°-30° |
| Rozdzielczość | 2 Mpix |
| Liczba pikseli | 1920 x 1080 px |
| Częstotliwość odświeżania | 25 sn/s przy 2 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265 AI |
| Typ kompresji danych | H.264 AI |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie SmartPSS Lite, DSS Express, DSS Pro, DMSS i IMOU Life, Przeglądarki internetowe |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentna analiza wideo | Inteligentne wykrywanie ruchu i ochrona obwodowa z kategoryzacją obiektów ludzkich i pojazdów, wykrywanie dodanych lub utraconych obiektów, SMD3.0, AcuPick, funkcja AI SSA do dynamicznego dostosowywania obrazu do warunków oświetlenia otoczenia, wykrywanie twarzy, wykrywanie oparte na metadanych, liczenie osób, mapy ciepła, inteligentne wyszukiwanie, inteligentne wykrywanie dźwięku |
| Ustawiane funkcje | AI SSA, BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, Smart Illumination, Defog, Image Rotation, Mirror, Privacy Masking, LDC |
| Audio I/O | Integrated Microphone |
| SD Card | Micro SD (max.512 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Zasilanie | PoE/ePoE lub 12 VDC/Basic: 3 W (12 VDC); 4 W (PoE) Maks. (H.265+ WDR+ Intelligence on+IR on): 6,3 W (12 VDC); 7,6 W (PoE) | Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiał | metal | Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















