IPC-HFW2449T-AS-IL - 3,6 mm - 4 Mpix Smart Dual Illumination, 60 m IR, 50 m biały LED, AI, SMD, MIC, alarm i audio I/O
WizSense Outdoor IP Series z podwójnym oświetlaczem, mikrofonem, sztuczną inteligencją i czujnikiem o wysokiej czułości. Tryb nocny wykorzystuje oświetlacz podczerwieni do wyświetlania czarno-białego obrazu, aktywuje widoczne białe...
Kod produktu: 2310-091 EAN: 8595584657662 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
WizSense Outdoor IP Series z podwójnym oświetlaczem, mikrofonem, sztuczną inteligencją i czujnikiem o wysokiej czułości. Tryb nocny wykorzystuje oświetlacz podczerwieni do wyświetlania czarno-białego obrazu, aktywuje widoczne białe światło LED po wykryciu osoby/pojazdu i zmienia tryb obrazu na kolorowy po naruszeniu obwodu. Może być również ustawiony na normalne tryby, całkowicie bez oświetlacza, tylko nocny IR LED lub tylko biały LED.
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Produkcja | Pocisk |
| Linia | Seria WizSense |
| Element czujnikowy | 1/2.9" 4-megapikselowy przetwornik CMOS ze skanowaniem progresywnym |
| Czułość na światło | 0,006 Lux@F1.6(kolor, 30IRE) 0.0006 Lux@F1.6(CZARNO-BIAŁY, 30IRE) 0 luksów (włączony oświetlacz) |
| Technologie | Smart Dual Illumination, Artificial Intelligence, Perimeter Protection, SMD Plus |
| Tryb nocny | W trybie nocnym kamera wykorzystuje niewidoczny oświetlacz IR, który nie zakłóca otoczenia i wyświetla czarno-biały obraz, po inteligentnym wykryciu osoby lub pojazdu kamera aktywuje widoczne białe światło LED i zmienia tryb obrazu na kolorowy, aby uzyskać rzeczywiste informacje o wtargnięciu na obwód, kamera może oczywiście być również ustawiona na normalne tryby, Całkowity brak oświetlenia, tylko nocne IR LED lub tylko białe LED |
| Oświetlenie | 60m IR LED i 50m białe LED |
| Typ obiektywu | stały |
| Obiektyw | 3,6 mm | Kąt widzenia (poziomy) | 84° |
| Rozdzielczość | 4 Mpix |
| Liczba obrazów pikseli | 2688 x 1520 px |
| Częstotliwość odświeżania | 20 sn/s przy 4 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 | Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, aplikacje DMSS i IMOU Life, przeglądarki internetowe |
| WDR | 120 dB | Inteligentna analiza wideo | Sztuczna inteligencja AI, reguły IVS, ochrona obwodowa i detekcja ruchu SMD Plus z klasyfikacją obiektów |
| Konfigurowalne funkcje | AI, IVS, SMD, ROI, WDR, DNR, P2P, AGC, AWB, BLC, HLC, Mirror, maskowanie prywatności, detekcja ruchu | Wejścia/wyjścia audio | Zintegrowany mikrofon |
| Wejścia/wyjścia alarmowe | 1 kanał w: 5 mA 3V-5VDC / 1 kanał na zewnątrz: 300 mA 12 VDC |
| Karta SD | Micro SD (maks.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Zasilanie | PoE lub 12 VDC/Basic: 2 W (12 VDC); 2,6 W (PoE) Maks. (H.265+ intelligence on + WDR + illuminator on): 6,1 W (12 VDC); 7,2 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiał | metal |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















