IPC-PFW3849S-A180-E2-AS-PV - 2,8 mm - 8 Mpix, panorama 180°, podwójna dioda IR 25 m i biała dioda LED 20 m, aktywne odstraszanie
Panoramiczna kamera zewnętrzna WizSense z podwójnym oświetlaczem 25 m IR, 20 m biała dioda LED, aktywny odstraszacz, podwójny dźwięk. Dwa czujniki o łącznej rozdzielczości 8 Mpix i kącie widzenia 180° w poziomie. Odtwarzanie...
Kod produktu: 2312-018 EAN: 6923172594327 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Panoramiczna kamera zewnętrzna WizSense z podwójnym oświetlaczem 25 m IR, 20 m biała dioda LED, aktywny odstraszacz, podwójny dźwięk. Dwa czujniki o łącznej rozdzielczości 8 Mpix i kącie widzenia 180° w poziomie. Odtwarzanie zaprogramowanych i niestandardowych powiadomień. Po naruszeniu obwodu dźwięk uruchamia odstraszanie wizualne za pomocą ostrzegawczych diod LED (czerwonej i niebieskiej). Możliwość łatwej dezaktywacji za pomocą aplikacji mobilnej.
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Produkcja | Panorama |
| Linia | Seria WizSense |
| Element czujnikowy | 1/2.7" 2×4-megapikselowa progresywna matryca CMOS |
| Czułość na światło | 0,005 lux@F1.4 (kolor, 30 IRE) 0,0005 lux@F1.4 (CZARNO-BIAŁY, 30 IRE) 0 luksów (włączony iluminator) |
| Technologie | Sztuczna inteligencja, ochrona obwodowa, SMD4.0, Quick Pick, Smart Search, EPTZ, Smart Dual Light, Syrena i aktywne odstraszanie światłem |
| Tryb nocny | prawdziwy tryb DEN/NOC - ICR (mechaniczny filtr światła podczerwonego) |
| Jasność | 25m IR LED i 20m białe LED |
| Typ obiektywu | stały |
| Obiektyw | 2,8 mm |
| Kąt kadru (poziomy) | 180° |
| Rozdzielczość | 8 Mpix |
| Liczba obrazów pikseli | 4096 x 1860 px |
| Częstotliwość odświeżania | 20 sn/s przy 8 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265 AI |
| Typ kompresji danych | H.264 AI |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie SmartPSS/Lite, DSS Express, DSS Pro, DMSS i IMOU Life, przeglądarki internetowe |
| WDR | 120 dB | Inteligentna analiza wideo | Inteligentna detekcja ruchu SMD 4.0 i ochrona obwodowa z kategoryzacją obiektów ludzkich i pojazdów, funkcja AI SSA do dynamicznego dostosowywania obrazu do warunków oświetlenia otoczenia, funkcja Quick Pick, inteligentne wyszukiwanie, śledzenie EPTZ wielu obiektów jednocześnie |
| Dostosowywane funkcje | AI SSA, BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, Smart Dual Illumination, Defog, Maskowanie prywatności |
| Wejścia/wyjścia audio | Zintegrowany mikrofon i głośnik z odtwarzaniem zaprogramowanych i niestandardowych komunikatów, dwukierunkowa komunikacja |
| Wejścia/wyjścia alarmowe | 1 kanał w: 5 mA 3V-5VDC / 1 kanał na zewnątrz: 300 mA 12 VDC |
| Karta SD | Micro SD (maks.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mbps) |
| Zasilanie | PoE lub 12 VDC/Basic: 3,4 W (12 VDC); 3,8 W (PoE) Maks. (H.265+WDR+ciepłe światło+siren i aktywne odstraszanie światłem + włączona inteligencja): 9 W (12 VDC); 10,3 W (PoE) |
| Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiał | metal | Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















