IPC-UDW3458T-ZS - 2.7-13.5mm - 4Mpix Starlight, 40m, AI, MIC, SMD Plus
Zewnętrzna kamera IP z serii WizSense z czujnikiem Starlight, AI SMD+ do ochrony obwodowej do wykrywania osób/pojazdów. 4 Mpix, inteligentna podczerwień 40 m, obiektyw 2,7-13,5 mm (104°-29°), zintegrowany mikrofon, gniazdo kart micro SD....
Kod produktu: 2404-048 EAN: 6939554945250 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Zewnętrzna kamera IP z serii WizSense z czujnikiem Starlight, AI SMD+ do ochrony obwodowej do wykrywania osób/pojazdów. 4 Mpix, inteligentna podczerwień 40 m, obiektyw 2,7-13,5 mm (104°-29°), zintegrowany mikrofon, gniazdo kart micro SD. Zaletą tej kamery jest możliwość obracania obrazu o 90° w celu monitorowania wąskich ulic i korytarzy w "trybie korytarza". Obrót w 3 osiach.
.
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Kształt | Kula kopułkowa |
| Linia | WizSense |
| Element detekcyjny | 1/2.9" 4-megapikselowa progresywna matryca CMOS |
| Czułość na światło | 0,008 lux@F1.5 (kolor, 30 IRE) 0,0008 lux@F1.5 (CZARNO-BIAŁY, 30 IRE) 0 luksów (włączony iluminator) |
| Technologie | Sztuczna inteligencja, ochrona obwodowa, SMD Plus |
| Tryb nocny | prawdziwy tryb DEN/NOC - ICR (mechaniczny filtr światła podczerwonego) |
| Luminancja | 40 m |
| Typ obiektywu | silnik |
| Obiektyw | 2,7-13,5 mm |
| Kąt widzenia (poziomy) | 104°-29° |
| Rozdzielczość | 4 Mpix |
| Liczba pikseli | 2688 x 1520 px |
| Częstotliwość odświeżania | 20 sn/s przy 4 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie Smart PSS, DSS Express, DSS Pro, DMSS i IMOU Life, Przeglądarki internetowe |
| WDR | 120 dB |
| Inteligentna analiza wideo | AI sztuczna inteligencja + reguły IVS - ochrona obwodowa i wykrywanie ruchu SMD Plus |
| Dostosowywane funkcje | AI, IVS, SMD Plus, WDR, 3D DNR, P2P, ROI, AGC, AWB, BLC, HLC, detekcja ruchu itp. |
| Wejścia/wyjścia audio | Zintegrowany mikrofon |
| Karta SD | Micro SD (maks. 256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Zasilanie | PoE lub 12 VDC/1,9 W (12 VDC); 2,8 W (PoE), maks. (H.265+inteligencja włączona +WDR +IR włączone): 6,1 W (12 VDC); 7,3 W (PoE) | Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE |
| Materiał | metal | Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















