IPC-UDW4558EM-S-S2 - 2.8 mm - 5Mpix Starlight, 50m, SMD4.0, SSA, MIC, Quick Pick
Kamera zewnętrzna WizSense, inteligentna detekcja ruchu SMD 4.0, ochrona obwodowa z kategoryzacją obiektów człowiek/pojazd, funkcja QuickPick, inteligentne wyszukiwanie.5 Mpix, inteligentne oświetlenie IR 50 m, obiektyw 2,8 mm (97°),...
Kod produktu: 2404-039 EAN: 6939554945151 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Kamera zewnętrzna WizSense, inteligentna detekcja ruchu SMD 4.0, ochrona obwodowa z kategoryzacją obiektów człowiek/pojazd, funkcja QuickPick, inteligentne wyszukiwanie.5 Mpix, inteligentne oświetlenie IR 50 m, obiektyw 2,8 mm (97°), zintegrowany mikrofon i gniazdo kart micro SD. Zaletą jest możliwość obrócenia obrazu o 90° i wykorzystania go do monitorowania wąskich ulic i korytarzy w "trybie korytarza". Obrót w 3 osiach.
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Kształt | Kula kopułkowa |
| Linia | Seria WizSense |
| Element czujnikowy | 1/2.7" 5-megapikselowa matryca CMOS ze skanowaniem progresywnym |
| Czułość na światło | 0,005 lux@F1.4 (kolor, 30 IRE) 0,0005 lux@F1.4 (CZARNO-BIAŁY, 30 IRE) 0 luksów (włączony iluminator) |
| Technologie | Sztuczna inteligencja, ochrona obwodowa, AI SSA, SMD 4.0, Quick Pick | Tryb nocny | tryb rzeczywisty DEN/NOC - ICR (mechaniczny filtr podczerwieni) |
| Luminancja | 50 m |
| Typ obiektywu | stały |
| Obiektyw | 2,8 mm | Kąt widzenia (poziomy) | 97° |
| Rozdzielczość | 5 Mpix |
| Liczba obrazów pikseli | 2880 x 1620 px |
| Częstotliwość odświeżania | 20 sn/s przy 5 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265 AI |
| Typ kompresji danych | H.264 AI |
| Typ kompresji danych | H.265+ | Typ kompresji danych | H.265 | Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Oprogramowanie SmartPSS Lite, DSS Express, DSS Pro, DMSS i IMOU Life, przeglądarki internetowe |
| WDR | 120 dB | Inteligentna analiza wideo | Inteligentna detekcja ruchu SMD 4.0 i ochrona obwodowa z kategoryzacją obiektów ludzkich i pojazdów, funkcja Quick Pick, inteligentne wyszukiwanie |
| Funkcje regulowane | AI SSA, BLC, HLC, WDR, AWB, AGC, DNR, ROI, Smart Illumination, AFSA, Defog, Image Rotation, Mirror, Privacy Masking |
| Audio I/O | Integrated Microphone |
| SD Card | Micro SD (max.256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100 Mb/s) |
| Zasilanie | PoE lub 12 VDC/4,3 W (12 VDC); 4,9 W (PoE) Maks. (WDR + intensywność podczerwieni + inteligencja): 7,6 W (12 VDC); 8,9 W (PoE) | Typ PoE | 15,4 W (IEEE802.3af) PoE | Materiał | metal | Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















