IPC-HDW1239V-A-IL - 2,8 mm - 2 Mpix, 30 m IR i 30 m biała dioda LED, seria Entry, mikrofon, wykrywanie osób, inteligentne wyszukiwanie
Kopułkowa kamera IP serii Entry, inteligentne podwójne oświetlenie, wykrywanie osób, inteligentne wyszukiwanie, zintegrowany mikrofon. Zasilanie PoE lub 12 VDC.Typ urządzeniaKamera IPProdukcjaKopułkowaLiniaSeria EntryElement detekcyjny1/2.8"...
Kod produktu: 2406-087 EAN: 6923172568571 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Kopułkowa kamera IP serii Entry, inteligentne podwójne oświetlenie, wykrywanie osób, inteligentne wyszukiwanie, zintegrowany mikrofon. Zasilanie PoE lub 12 VDC.
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Produkcja | Kopułkowa |
| Linia | Seria Entry |
| Element detekcyjny | 1/2.8" CMOS |
| Czułość na światło | 0,005 lux@F1.6 (kolor, 30 IRE) 0,0005 lux@F1.6 (CZARNO-BIAŁY, 30 IRE) 0 luksów (włączony oświetlacz) |
| Technologia | Wykrywanie osób, inteligentne wyszukiwanie |
| Inteligentna analiza wideo | Wykrywanie osób, inteligentne wyszukiwanie |
| Tryb nocny | W trybie nocnym kamera wykorzystuje niewidoczny oświetlacz podczerwieni, który nie zakłóca otoczenia i wyświetla czarno-biały obraz, po inteligentnym wykryciu osoby lub pojazdu kamera aktywuje widoczne białe światło LED i zmienia tryb obrazu na kolorowy, aby uzyskać rzeczywiste informacje o wtargnięciu na obwód, kamera może oczywiście być ustawiona na normalne tryby, brak oświetlenia w ogóle, tylko nocne IR LED lub tylko białe LED |
| Jasność | 30 m (IR LED) 30 m (światło białe) |
| Typ obiektywu | stały |
| Soczewka | 2,8 mm |
| Kąt widzenia (poziomy) | 104° |
| Rozdzielczość | 2 Mpix |
| Liczba pikseli | 1920 × 1080 px |
| Częstotliwość odświeżania | Strumień główny: 1920×1080@(1-25/30 fps) Strumień boczny: 704 × 576@(1-25 kl./s)/704 × 480@(1-30 kl./s) |
| Typ kompresji danych | H.265+ |
| Typ kompresji danych | H.265 | Typ kompresji danych | H.264+ |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Aplikacja mobilna DSS, SmartPSS Lite i oprogramowanie DSS, Zarządzanie DoLynk Care |
| Pan kamery | 0°-360° |
| Pochylenie kamery | 0°-78° | Pochylenie kamery (Roll) | 0°-360° |
| Wejścia/wyjścia audio | zintegrowany mikrofon |
| Ethernet | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Zasilanie | 12 VDC/PoE (802.3af); Podstawowe: 1,8 W (12 VDC); 2,3 W (PoE) Maks. (H.265 + włączona inteligencja + WDR + intensywność podświetlenia): 4,5 W (12 VDC); 5,6 W (PoE) |
| Materiał | metal i tworzywo sztuczne |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















