ITC413-PW4D-IZ1 - 2,7-12 mm - 4Mpix, odczyt tablicy rejestracyjnej 3-8m do 80 km/h, optoprzekaźnik I/O, zintegrowany mikrofon i głośnik, baza danych
Seria kamer ITC została specjalnie zaprojektowana jako część rozwiązania dla systemów ruchu i parkowania, detekcji pojazdów, rejestracji tablic rejestracyjnych w bazie danych i późniejszej pracy z uzyskanymi danymi. Zintegrowany algorytm...
Kod produktu: 2306-135 EAN: 6923172581396 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Seria kamer ITC została specjalnie zaprojektowana jako część rozwiązania dla systemów ruchu i parkowania, detekcji pojazdów, rejestracji tablic rejestracyjnych w bazie danych i późniejszej pracy z uzyskanymi danymi. Zintegrowany algorytm kamery w połączeniu z zadanymi parametrami kamery jest w stanie wiarygodnie zarejestrować numer rejestracyjny pojazdu w każdych warunkach pogodowych, oświetleniowych i przy oświetleniu poruszających się pojazdów. Oferuje rozpoznawanie aż 147 marek pojazdów, 9 kategorii wielkości, 12 kategorii kolorów, kraju pochodzenia. Kamera może pracować całkowicie autonomicznie i sterować szlabanem lub bramą w oparciu o listę dozwolonych tablic rejestracyjnych. Karta pamięci pozwala na przechowywanie do 10 000 zarejestrowanych tablic rejestracyjnych, w tym zdjęć pojazdów. Filmy demonstracyjne producenta Dahua na youtube .
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Wykonanie | Wjazd |
| Rada | Uzyskaj dostęp do kamery ANPR |
| Element czujnikowy | 1/1,8" 4-megapikselowy przetwornik CMOS ze skanowaniem progresywnym |
| Wrażliwość na światło | 0,001 luksa przy F1,4 (kolor, 30 IRE) 0,0002 luksa przy F1,4 (cz.-b., 30 IRE) 0 luksów (iluminator włączony) |
| Technologia | Rozpoznawanie AI, metadane wideo, marka/kolor/typ pojazdu, kraj i region Obsługiwane przez ANPR, alarmy świetlne i głosowe |
| Tryb nocny | prawdziwy tryb DZIEŃ/NOC - ICR (mechaniczny filtr światła podczerwonego) |
| Blask | IR 850 nm ANPR: 10 m Monitoring wideo: 30 m |
| Typ obiektywu | silnik |
| Obiektyw | 2,7-12 mm |
| Kąt widzenia (w poziomie) | 92°-46,1° |
| Różnica | 4 Mpix |
| Liczba pikseli | 2688 x 1520 pikseli |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 25 kl./s przy 4 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | przeglądarka internetowa, klient SW i seria NVR z obsługą ANPR |
| WDR | 140dB |
| Inteligentna analiza wideo | Algorytm LPR do wyszukiwania pojazdów i rejestracji tablic rejestracyjnych, rozpoznawanie 147 marek pojazdów, 9 kategorii wielkości, 12 kategorii kolorów, kraj pochodzenia, bezpośrednia kontrola szlabanu, możliwość podłączenia pętli, baza danych, praca autonomiczna |
| Regulowane funkcje | kreator do ustawiania algorytmu zapisu numerów rejestracyjnych, ustawień obrazu, baz danych, funkcji |
| We/wy audio | zintegrowany mikrofon i głośnik |
| Alarm we/wy | 2x wejście transoptora (wartość włączenia mokrego węzła: 5 V)/2x wyjście przekaźnikowe (2A 30 VDC/0,5A 125 VAC) |
| karta SD | zintegrowana pamięć i slot na kartę micro SD (maks. 256 GB) |
| Ethernetu | 1 x RJ45 (10/100/1000 Mb/s) |
| Zasilacz | PoE lub 12 VDC/Pobór mocy w różnych warunkach: Brak oświetlenia < 6 W Oświetlenie < 12 W Głośnik i ostrzeżenie o czerwonym/niebieskim świetle włączone < 17 W maks. 20 W |
| Typ PoE | PoE 15,4 W (IEEE802.3af). |
| Materiał | metalu i plastiku |
| Przeciw wandalizmowi | IK10 |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika


















