ITC416-PL8I-IZ - 2,7-12 mm - 4 Mpix, odczyt tablicy rejestracyjnej od 10 m do 20 km/h, wejścia/wyjścia optorelé
Seria ITC jest przeznaczona do systemów ruchu i parkowania, wykrywania pojazdów, rejestracji tablic rejestracyjnych w bazie danych i późniejszego przetwarzania danych. Algorytm w połączeniu z ustawionymi parametrami jest w stanie niezawodnie...
Kod produktu: 2403-012 EAN: 6923172559982 Producent: DAHUA
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Seria ITC jest przeznaczona do systemów ruchu i parkowania, wykrywania pojazdów, rejestracji tablic rejestracyjnych w bazie danych i późniejszego przetwarzania danych. Algorytm w połączeniu z ustawionymi parametrami jest w stanie niezawodnie zarejestrować numer rejestracyjny pojazdu. Rozpoznawanie do 147 tablic, 9 kategorii, 12 kolorów, krajów. Może pracować autonomicznie, zgodnie z listą dozwolonych tablic rejestracyjnych kontrolujących szlaban/bramę. Może przechowywać do 10 tysięcy rekordów tablic rejestracyjnych wraz ze zdjęciem.
| Typ urządzenia | Kamera IP |
| Liczba elementów | Jazda |
| Linia | Kamera dostępu ANPR |
| Element detekcyjny | 1/1.8" 4-megapikselowy przetwornik CMOS ze skanowaniem progresywnym |
| Czułość na światło | 0,001 Lux@F1.8 (kolor, 30 IRE) 0,0002 Lux@F1.8 (CZARNO-BIAŁY, 30 IRE) 0 Lux (włączony iluminator) |
| Technologia | Rozpoznawanie AI, metadane wideo, marka/kolor/typ pojazdu, kraj i region obsługiwany przez ANPR |
| Tryb nocny | aktualny tryb DEN/NOC - ICR (mechaniczny filtr podczerwieni) |
| Iluminancja | IR 850 nm ANPR: 10 m Monitoring wideo: 20 m |
| Typ obiektywu | silnik |
| Obiektyw | 2,7-12 mm |
| Kąt widzenia (poziomy) | 115°-47° |
| Rozdzielczość | 4 Mpix |
| Liczba pikseli | 2688 x 1520 px |
| Częstotliwość odświeżania | 25 sn/s przy 4 Mpix |
| Typ kompresji danych | H.265 |
| Typ kompresji danych | H.264 |
| Typ kompresji danych | MJPEG |
| Ustawienia | Przeglądarka internetowa, klient SW i seria NVR z obsługą ANPR |
| WDR | 140 dB | Inteligentna analiza wideo | Algorytm LPR do wyszukiwania pojazdów i nagrywania tablic rejestracyjnych, rozpoznawanie 147 tablic rejestracyjnych pojazdów, 9 kategorii wielkości, 12 kategorii kolorystycznych, kraj pochodzenia, bezpośrednie sterowanie barierą, łączność w pętli, baza danych, praca autonomiczna |
| Funkcje ustawialne | Kreator ustawień algorytmu wprowadzania tablic rejestracyjnych, ustawienia obrazu, baza danych, funkcje |
| Wejścia/wyjścia alarmowe | 2x wejście transoptorowe (wartość włączenia i wyłączenia węzła mokrego: 5 V)/2x wyjście przekaźnikowe (2A 30 VDC/0.5A 125 VAC), RS-485 |
| Karta SD | zintegrowana pamięć i gniazdo kart micro SD (maks. 256 GB) |
| Ethernet | 1 x RJ45 (10/100/1000 Mbps) |
| Zasilanie | 12 VDC/Zużycie energii w różnych warunkach: Brak oświetlenia <6 W Podświetlenie <28 W |
| Materiał | metal, plastik i szkło |
| Kolor | srebrny |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika


















