JA-103K (Y) - centrala z siecią LAN i JA-192Y (GSM)
Podstawowy element systemu bezpieczeństwa JABLOTRON 100+. Centrala do ochrony domów rodzinnych, biur i mniejszych firm posiada wbudowany komunikator LAN. Wyposażony jest w kartę pamięci o pojemności 1 GB, która umożliwia przechowywanie...
Kod produktu: 0109-793 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Podstawowy element systemu bezpieczeństwa JABLOTRON 100+. Centrala do ochrony domów rodzinnych, biur i mniejszych firm posiada wbudowany komunikator LAN. Wyposażony jest w kartę pamięci o pojemności 1 GB, która umożliwia przechowywanie danych o zdarzeniach, udostępnianie komunikatów głosowych, zapisywanie zdjęć itp. W zestawie znajduje się moduł GSM JA-192Y, który umożliwia komunikację głosową, SMS lub GPRS z użytkownikami końcowymi i centrami PCO. Instalacja wyłącznie przez przeszkolonego technika posiadającego ważny certyfikat Jablotron.
| Typ urządzenia | panel sterowania systemem bezpieczeństwa w pokrywie |
| Maks. liczba stref | 50, bezprzewodowo lub autobusowo |
| Maks. Liczba użytkowników | 50 |
| Maks. liczba obszarów (sekcji) | 8 |
| Maks. ilość wyjść PGM w systemie | 32 |
| Liczba kalendarzy | 20 wzajemnie niezależnych |
| Tel. numery do wiadomości SMS | 8 |
| Tel. numery do wiadomości głosowych | 8 |
| Rozszerzenie bezprzewodowe | tak, trzeba kupić |
| Zasilacz | 230 V / 50 Hz, maks. 0,1 A, klasa ochronności II |
| Bateria zapasowa | 12 V, 2,6 Ah |
| Czas ładowania | maks. 72 godziny |
| Maks. pobór prądu z wyjścia AUX | 1000 mA |
| Maks. pobór prądu z wyjścia AUX | 115/88 mA podczas awarii prądu przemiennego |
| Maks. liczba urządzeń peryferyjnych | 50 |
| Pamięć zdarzeń | ok. 7 milionów ostatnich zdarzeń łącznie z datą i godziną |
| Projekt okładki | Plastikowy |
| Kolor okładki | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















