JA-107KR (4Y-L) - panel sterowania z LTE-LITE / LAN / radiem
JA-107KR to rozszerzona wersja systemu alarmowego JABLOTRON 100+. Jest przeznaczony do dużych obiektów mieszkalnych, biur i firm, oferując elastyczne rozwiązanie do ochrony kompleksów mieszkalnych, budynków biurowych i firm, które potrzebują...
Kod produktu: 2403-164 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
JA-107KR to rozszerzona wersja systemu alarmowego JABLOTRON 100+. Jest przeznaczony do dużych obiektów mieszkalnych, biur i firm, oferując elastyczne rozwiązanie do ochrony kompleksów mieszkalnych, budynków biurowych i firm, które potrzebują systemu z wieloma obszarami (sekcjami). W zestawie znajduje się moduł komunikatora JA-194Y-LITE LTE, który umożliwia komunikację IP z usługą w chmurze Jablotron, oferując aplikację użytkownika do sterowania systemem i możliwość nadzoru agencji ochrony. Jest to tańszy wariant modelu JA-194Y bez kanału głosowego i obsługi SMS. Instalacja tylko przez przeszkolonego technika z ważnym certyfikatem Jablotron.
.
| Typ urządzenia | Centrala systemu bezpieczeństwa szafy |
| Maks. liczba urządzeń peryferyjnych | do 120 bezprzewodowych i do 230 magistrali polowej |
| Maks. Liczba użytkowników | 600 |
| Maks. liczba obszarów (sekcji) | 15 |
| Maks. liczba wyjść PGM w systemie | 128 |
| Liczba kalendarzy | 64 wzajemnie niezależne |
| Bezprzewodowe rozszerzenie | tak, w zestawie | Zasilanie | 230 V / 50 Hz, maks. 0,1 A, klasa ochrony II |
| Akumulator zapasowy | 12 V, 18 Ah |
| Czas ładowania | maks. 72 godziny |
| Maks. pobór prądu z wyjścia AUX | 2000 mA ciągły, 3000 mA przez 60 minut |
| Maks. pobór prądu z wyjścia AUX | 1100/1072 mA podczas awarii zasilania |
| Pamięć zdarzeń | około 7 milionów ostatnich zdarzeń wraz z datą i godziną |
| Konstrukcja obudowy | plastik |
| Kolor obudowy | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















