JA-103KR (4Y-L) - panel sterowania z LTE-LITE / LAN / radiem
Podstawowy element systemu alarmowego JABLOTRON 100+. Centrala alarmowa do ochrony domów jednorodzinnych, biur i mniejszych firm posiada wbudowany komunikator LAN oraz pojemnik na akumulator 7 Ah. Jest wyposażona w kartę pamięci o pojemności 1...
Kod produktu: 2403-162 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Podstawowy element systemu alarmowego JABLOTRON 100+. Centrala alarmowa do ochrony domów jednorodzinnych, biur i mniejszych firm posiada wbudowany komunikator LAN oraz pojemnik na akumulator 7 Ah. Jest wyposażona w kartę pamięci o pojemności 1 GB do przechowywania danych o zdarzeniach, zapisywania zdjęć itp. W zestawie znajduje się moduł JA-194Y-LITE LTE, który umożliwia komunikację IP z usługą w chmurze Jablotron, oferując aplikację użytkownika do sterowania systemem i możliwość nadzoru agencji ochrony. Jest to tańszy wariant modelu JA-194Y bez kanału głosowego i obsługi wiadomości SMS. Instalacja tylko przez przeszkolonego technika z ważnym certyfikatem Jablotron.
.
| Typ urządzenia | Closet Security Control Panel |
| Maks. liczba stref | 50, bezprzewodowa lub magistrala |
| Maks. Liczba użytkowników | 50 |
| Maks. liczba stref (sekcji) | 8 |
| Maks. liczba wyjść PGM w systemie | 32 |
| Liczba kalendarzy | 20 wzajemnie niezależnych |
| Bezprzewodowe rozszerzenie | tak, w zestawie | Zasilanie | 230 V / 50 Hz, maks. 0,1 A, klasa ochrony II |
| Akumulator zapasowy | 12 V, 2,6 Ah |
| Czas ładowania | max 72 godziny |
| Maks. pobór prądu z wyjścia AUX | 1000 mA |
| Maks. pobór prądu z wyjścia AUX | 80/53 mA podczas awarii zasilania sieciowego |
| Maks. Liczba urządzeń peryferyjnych | 50 | Pamięć zdarzeń | około 7 milionów ostatnich zdarzeń wraz z datą i godziną | Konstrukcja obudowy | plastik | Kolor obudowy | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















