JA-110P - magistralny czujnik PIR
JA-110P to magistralny czujnik ruchu PIR przeznaczony do ochrony wnętrz poprzez infra-pasywne wykrywanie ruchu w pomieszczeniu. Charakterystykę wykrywania można zoptymalizować za pomocą wymiennych obiektywów. Typ detektora cyfrowy na...
Kod produktu: 0106-185 EAN: 8594052536744 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
JA-110P to magistralny czujnik ruchu PIR przeznaczony do ochrony wnętrz poprzez infra-pasywne wykrywanie ruchu w pomieszczeniu. Charakterystykę wykrywania można zoptymalizować za pomocą wymiennych obiektywów.
| Typ detektora | cyfrowy na magistrali BUS |
| Adresowanie czujki w systemie | jedna pozycja |
| Ustawienia detektora | Oprogramowanie F-link z komputera PC |
| Zasilacz | z magistrali centrali 12 V (9...15 V) |
| Obecne zużycie | 5 mA |
| Wysokość montażu | 2,5 m nad poziomem podłogi |
| Zakres | 12 m, 110° z obiektywem podstawowym |
| Wyjście alarmowe | autobusem |
| Sygnalizacja optyczna | LED SMI (inteligentna pamięć) |
| Kolor okładki | biały |
| Projekt okładki | Plastikowy |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















