JA-111TH - magistralny czujnik temperatury
Na podstawie mierzonej temperatury umożliwia sterowanie ogrzewaniem za pomocą programowalnego wyjścia centrali. Wszystkie funkcje są ustawione w MyJABLOTRON, dzięki czemu użytkownik może monitorować i kontrolować wszystko w dowolnym czasie...
Kod produktu: 0102-078 EAN: 8594052539844 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Na podstawie mierzonej temperatury umożliwia sterowanie ogrzewaniem za pomocą programowalnego wyjścia centrali. Wszystkie funkcje są ustawione w MyJABLOTRON, dzięki czemu użytkownik może monitorować i kontrolować wszystko w dowolnym czasie iz dowolnego miejsca.
| Typ akcesoriów | czujnik temperatury magistrali, |
| Temperatura robocza | -20 ~ 70 ° C |
| Funkcjonować | Przełączanie PGM w układzie zgodnie z ustawioną temperaturą |
| Zasilacz | z magistrali centrali 12 V (9...15 V) |
| Adresowanie modułu w systemie | jedna pozycja |
| Subskrypcja | 5 mA |
| Nieruchomości | powiadomienie w przypadku przekroczenia lub niedopełnienia zadanych temperatur |
| Nieruchomości | dokładność pomiaru: 0,1°C |
| Nieruchomości | instalacja wymaga w systemie komunikatora GSM i LAN |
| Maksymalna liczba miejsc adresowych | do 2 termometrów w układzie |
| Kontrola | tryb ręcznej kontroli temperatury |
| Kolor | biały |
| Materiał | Plastikowy |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















