JA-120PC (90) - magistrala PIR z kamerą 90°
Służy do przestrzennego wykrywania ruchu osób we wnętrzu budynków, w tym wizualnego potwierdzania alarmu. Strzelanie uruchamiane jest ruchem, więc przyczyna alarmu jest zawsze rejestrowana na obrazie. Gwarantowany zasięg wykrywania 90 ° / 12...
Kod produktu: 0105-038 EAN: 8595614117234 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Służy do przestrzennego wykrywania ruchu osób we wnętrzu budynków, w tym wizualnego potwierdzania alarmu. Strzelanie uruchamiane jest ruchem, więc przyczyna alarmu jest zawsze rejestrowana na obrazie. Gwarantowany zasięg wykrywania 90 ° / 12 m.
| Typ detektora | cyfrowy detektor BUS PIR z kamerą |
| Adresowanie czujki w systemie | jedna pozycja |
| Ustawienia detektora | Oprogramowanie F-link z komputera PC |
| Zasilacz | z magistrali centrali 12 V (9...15 V) |
| Pobór prądu cichy / alarm | 5mA / 250mA |
| Fałszywy opór. pop. | regulowany w dwóch poziomach |
| Wysokość montażu | 2,5 m nad poziomem podłogi |
| Zakres | 12 m, 90° |
| Kąt widzenia (poziomo) | kamera: 90 ° |
| Nieruchomości | rozmiar obrazu: (zwykle) 2-20kB / 2-64kB (6kB / 35kB) |
| Różnica | LQ 320x240; Sztab 640x480 punktów |
| Montaż/montaż | na ścianie, w rogu |
| Nieruchomości | Czas przesyłania obrazu LQ do centrali: do 20 sek. (najlepiej 10 sek.) |
| Nieruchomości | Czas przesyłania obrazu HQ do centrali: do 130 sek. (najlepiej 60 sek.) |
| Funkcjonować | utwórz migawkę na żądanie |
| Funkcjonować | zasięg błysku: maks. 3 m |
| Sterowanie wyjściem PGM | tak, PGM w systemie |
| Wyjście alarmowe | autobusem |
| Projekt okładki | Plastikowy |
| Kolor okładki | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















