JA-122PW - autobus PIR + MW
Służy do przestrzennego wykrywania ruchu ludzi we wnętrzu budynków. Dzięki połączeniu detekcji PIR i mikrofalowej (MW) czujka jest wysoce odporna na fałszywe alarmy. Po wykryciu aktywuje się detektor MW, co potwierdza poprzednią aktywację...
Kod produktu: 2011-015 EAN: 8595614122153 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Służy do przestrzennego wykrywania ruchu ludzi we wnętrzu budynków. Dzięki połączeniu detekcji PIR i mikrofalowej (MW) czujka jest wysoce odporna na fałszywe alarmy. Po wykryciu aktywuje się detektor MW, co potwierdza poprzednią aktywację czujnika PIR. Czujka z białą soczewką zapewnia standardową odporność na światło białe na określonym przez normę poziomie (do 6000 luksów). Odporność na fałszywe alarmy jest regulowana na dwóch poziomach dla PIR i MW. Detektor ma odpowiedź impulsową i zajmuje jedną pozycję w systemie.
| Typ detektora | cyfrowy detektor podwójny na magistrali BUS |
| Funkcjonować | PIR + MW |
| Adresowanie czujki w systemie | jedna pozycja |
| Ustawienia detektora | Oprogramowanie F-link z komputera PC |
| Zasilacz | z magistrali centrali 12 V (9...15 V) |
| Obecne zużycie | 5 - 16 mA |
| Wysokość montażu | 2,5 m nad poziomem podłogi |
| Zakres | 12 m, 110° (z obiektywem podstawowym) |
| Montaż/montaż | na ścianie, w rogu |
| Wyjście alarmowe | autobusem |
| Projekt okładki | Plastikowy |
| Kolor okładki | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















