JA-122PW-GR - szary - magistrala PIR + MW
Służy do przestrzennej detekcji ruchu ludzi we wnętrzach budynków. Dzięki połączeniu detekcji PIR i mikrofalowej (MW) czujka jest wysoce odporna na fałszywe alarmy. Po wykryciu następuje aktywacja czujki MW, co potwierdza poprzednią...
Kod produktu: 2309-149 EAN: 8595614129220 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Służy do przestrzennej detekcji ruchu ludzi we wnętrzach budynków. Dzięki połączeniu detekcji PIR i mikrofalowej (MW) czujka jest wysoce odporna na fałszywe alarmy. Po wykryciu następuje aktywacja czujki MW, co potwierdza poprzednią aktywację przez czujnik PIR. Czujka z szarą soczewką zapewnia zwiększoną odporność na światło białe, znacznie powyżej wartości zalecanych przez normę (do 10000 luksów). Soczewka ta pomaga zredukować fałszywe alarmy spowodowane np. oświetleniem odblasków samochodu przez szyby, zachodzącym słońcem, wyładowaniami atmosferycznymi czy powierzchniami odblaskowymi. Odporność na fałszywe alarmy można regulować w dwóch poziomach, zarówno dla PIR, jak i MW. Detektor posiada reakcję impulsową i zajmuje jedno miejsce w systemie.
| Typ detektora | cyfrowy podwójny detektor na magistrali BUS |
| Funkcjonować | PIR + MW |
| Adresowanie czujki w systemie | jedno stanowisko |
| Częstotliwość MW część | 24,125 GHz |
| Ustawienia detektora | Oprogramowanie F-link z komputera |
| Zasilacz | z magistrali centrali 12 V (9...15 V) |
| Obecne zużycie | 5–16 mA |
| Wysokość montażu | 2,5 m nad poziomem podłogi |
| Zasięg PIR | 12m, 90° (z obiektywem bazowym) |
| Zakres MW | 12 m, 80° (z obiektywem stałoogniskowym) |
| Montaż/montaż | na ścianie, w rogu |
| Wyjście alarmowe | autobusem BUS |
| Projekt okładki | Plastikowy |
| Kolor okładki | szary |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















