JA-150A II* - bezprzewodowy sygnalizator wewnętrzny - nowość
Bezprzewodowa syrena do środowiska wewnętrznego JA-150A II przeznaczona jest do akustycznej sygnalizacji alarmu, opóźnienia wjazdu i wyjazdu oraz aktywacji wyjść PG w systemie alarmowym. Rodzaj syreny bezprzewodowy wewnątrz Rodzaj syreny...
Kod produktu: 0110-149 EAN: 8595614124706 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Bezprzewodowa syrena do środowiska wewnętrznego JA-150A II przeznaczona jest do akustycznej sygnalizacji alarmu, opóźnienia wjazdu i wyjazdu oraz aktywacji wyjść PG w systemie alarmowym.
| Rodzaj syreny | bezprzewodowy wewnątrz |
| Rodzaj syreny | piezoelektryczny, 85 dB/m² |
| Adresowanie czujki w systemie | jedna pozycja |
| Zasilacz | 230 V AC / 0,3 W; kl. ochrona II |
| Bateria zapasowa | 3,6V; 170 mAh / |
| Bateria zapasowa | min. 12 godz. / maks. 72 godz. |
| Żywotność baterii | 3 lata |
| Częstotliwość | 868,1 MHz, protokół JABLOTRON |
| Zasięg sygnału | ok. 300 m (teren otwarty) |
| Funkcjonować | sygnalizacja akustyczna alarmu, opóźnienia przyjazdu i wyjazdu |
| Sterowanie wyjściem PGM | przycisk może służyć do sterowania PGM w systemie |
| Projekt okładki | Plastikowy |
| Kolor okładki | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















