JA-163A-BASE-RB * - bezprzewodowa zewnętrzna syrena akumulatorowa
Podstawa zapasowego sygnalizatora bezprzewodowego JA-163A-BASE-RB z elektroniką. Do tej podstawy należy zamówić górny plastik JA-1X1A-C-xx oraz baterię litową BAT-100A. W pełni bezprzewodowa syrena zewnętrzna do systemu JABLOTRON 100+....
Kod produktu: 0105-513 EAN: 8595614114493 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Podstawa zapasowego sygnalizatora bezprzewodowego JA-163A-BASE-RB z elektroniką. Do tej podstawy należy zamówić górny plastik JA-1X1A-C-xx oraz baterię litową BAT-100A. W pełni bezprzewodowa syrena zewnętrzna do systemu JABLOTRON 100+. Służy do sygnalizacji alarmu zewnętrznego oraz do dodatkowej sygnalizacji akustycznej. Syrena zasilana jest baterią litową bez konieczności korzystania z zewnętrznego źródła zasilania.
| Rodzaj syreny | zewnętrzny bezprzewodowy |
| Rodzaj syreny | piezoelektryczny, 110 dB/m² |
| Adresowanie czujki w systemie | jedna pozycja |
| Zasilacz | Akumulator litowy 3,6 V / 13 Ah - brak w zestawie! |
| Zasilacz | typ BAT-100A (można zamontować do 2 szt.) |
| Żywotność baterii | około 5 lat |
| Częstotliwość | 868,1 MHz, protokół JABLOTRON |
| Zasięg sygnału | ok. 300 m (teren otwarty) |
| Antena | wewnętrzny |
| Antena | możliwość podłączenia anteny zewnętrznej AN-868 |
| Sygnalizacja LED | zgodnie z zastosowaną okładką |
| Projekt okładki | Plastikowy |
| Kolor okładki | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















