JA-152A - bezprzewodowa syrena wewnętrzna do gniazda
Produkt jest bezprzewodowym elementem systemu JABLOTRON 100+. Syrena służy do sygnalizowania alarmu wewnątrz budynku. Może być również używany do innych sygnalizacji dźwiękowych, takich jak aktywacja wyjść PG, opóźnienie przybycia /...
Kod produktu: 0109-805 EAN: 8595614112376 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Produkt jest bezprzewodowym elementem systemu JABLOTRON 100+. Syrena służy do sygnalizowania alarmu wewnątrz budynku. Może być również używany do innych sygnalizacji dźwiękowych, takich jak aktywacja wyjść PG, opóźnienie przybycia / odjazdu lub dzwonek do drzwi.
| Rodzaj syreny | bezprzewodowa syrena wewnętrzna na gniazdo 230V |
| Rodzaj syreny | piezoelektryczny, 105 dB/m² |
| Adresowanie czujki w systemie | jedna pozycja |
| Zasilacz | 230 V AC / 0,3 W; kl. ochrona II |
| Bateria zapasowa | 3.2V; 400 mAh (typ BAT-3V2-CR2) |
| Żywotność baterii | 3 lata |
| Częstotliwość | 868,1 MHz, protokół JABLOTRON |
| Zasięg sygnału | ok. 300 m (teren otwarty) |
| Ubić | tak, odłącz go |
| Wskazanie | do 8 melodii wskazujących na aktywację PGM |
| Wskazanie | do 4 melodii do dzwonka do drzwi |
| Przycisk | tak, aby wyciszyć alarm / wywołać Panika |
| Projekt okładki | Plastikowy |
| Kolor okładki | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















