JA-150E * - bezprzewodowa księdza. moduł z wyświetlaczem LCD, klawiaturą. i RFID
JA-150E to bezprzewodowa klawiatura z wyświetlaczem LCD, klawiaturą i czytnikiem RFID do sterowania systemem bezpieczeństwa. Typ modułu klawiatura bezprzewodowa z wyświetlaczem LCD, klawiaturą i czytnikiem Zasilacz 2 szt. baterii litowych...
Kod produktu: 2006-347 EAN: 8595614120500 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
JA-150E to bezprzewodowa klawiatura z wyświetlaczem LCD, klawiaturą i czytnikiem RFID do sterowania systemem bezpieczeństwa.
| Typ modułu | klawiatura bezprzewodowa z wyświetlaczem LCD, klawiaturą i czytnikiem |
| Zasilacz | 2 szt. baterii litowych CR123A |
| Żywotność baterii | 1 - 2 lata w zależności od ustawień |
| Częstotliwość | 868,1 MHz, protokół JABLOTRON |
| Zakres | ok. 200 m (teren otwarty) |
| Pobór energii | 0,5 W przy zasilaniu zewnętrznym |
| Karta | 125 kHz |
| Kolor | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















