JA-151TH* - bezprzewodowa czujka temperatury
Na podstawie mierzonej temperatury umożliwia sterowanie ogrzewaniem za pomocą programowalnego wyjścia centrali. Wszystkie funkcje są ustawione w MyJABLOTRON, dzięki czemu użytkownik może monitorować i kontrolować wszystko w dowolnym czasie...
Kod produktu: 0105-605 EAN: 8595614110099 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Na podstawie mierzonej temperatury umożliwia sterowanie ogrzewaniem za pomocą programowalnego wyjścia centrali. Wszystkie funkcje są ustawione w MyJABLOTRON, dzięki czemu użytkownik może monitorować i kontrolować wszystko w dowolnym czasie iz dowolnego miejsca.
| Rodzaj urządzenia | bezprzewodowy czujnik temperatury, |
| Zasilacz | bateria litowa typu CR2032 (3,0 V, 220 mAh) |
| Zasilacz | Ostrzeżenie: bateria nie jest dołączona |
| Żywotność baterii | około 2 lat |
| Częstotliwość pracy | 868,1 MHz, protokół Jablotron |
| Zasięg sygnału | ok. 200 m (widoczność bezpośrednia) |
| Nieruchomości | Dokładność pomiaru w zakresie temperatur pracy: ± 0,1°C |
| Kolor okładki | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















