JA-151ST-A * - bezprzewodowa sygnalizacja dymu i temperatury + wspólna syrena
Służy do wykrywania zagrożeń pożarowych we wnętrzach budynków mieszkalnych lub komercyjnych. Zawiera syrenę, która zgłasza alarm pożarowy zarówno z własnej czujki, jak i innej czujki pożarowej w systemie. Rodzaj urządzenia...
Kod produktu: 0107-461 EAN: 8595614117753 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Służy do wykrywania zagrożeń pożarowych we wnętrzach budynków mieszkalnych lub komercyjnych. Zawiera syrenę, która zgłasza alarm pożarowy zarówno z własnej czujki, jak i innej czujki pożarowej w systemie.
| Rodzaj urządzenia | bezprzewodowy dym i temperatura + wspólna syrena |
| Zasilacz | 3 szt. baterii litowych FR6 (AA) 1,5 V / 3,0 Ah |
| Zasilacz | 3 baterie alkaliczne AA 1,5 V, 2,4 Ah |
| Zasilacz | Nie zawiera baterii |
| Żywotność baterii | około 3 lat |
| Częstotliwość pracy | 868,1 MHz, protokół Jablotron |
| Zasięg sygnału | ok. 300 m (teren otwarty) |
| Wykrywanie temperatury | klasa A2 według ČSN EN 54-5 |
| Kolor okładki | biały |
| Wykrycie | optyczne rozpraszanie światła |
| Nieruchomości | czułość czujki dymu - m = 0,11 ÷ 0,13 dB / m zgodnie z ČSN EN 54-7 |
| Nieruchomości | temperatura alarmowa - +60°C do +65°C |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















