JA-158P * - bezprzewodowy zewnętrzny PIR
Bezprzewodowa czujka PIR JA-158P przeznaczona jest do wykrywania niepokoju człowieka w przestrzeni zewnętrznej. Jest to czujka zewnętrzna firmy Optex, w komplecie z nadajnikiem kompatybilnym z systemem JABLOTRON 100+. Rodzaj urządzenia...
Kod produktu: 0100-104 EAN: 8594052539752 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Bezprzewodowa czujka PIR JA-158P przeznaczona jest do wykrywania niepokoju człowieka w przestrzeni zewnętrznej. Jest to czujka zewnętrzna firmy Optex, w komplecie z nadajnikiem kompatybilnym z systemem JABLOTRON 100+.
| Rodzaj urządzenia | Bezprzewodowa czujka PIR JA-158P jest przeznaczona do wykrywania zakłóceń zewnętrznych |
| Zasilacz | 2 x bateria litowa typu CR123A (3 V, 1500 mAh) Uwaga: Baterie nie są dołączone |
| Żywotność baterii | 2 x (3 x) CR123A, ok. 3 lata (4 lata) przy ustawionym trybie oszczędzania 120 s |
| Alternatywne zasilanie (może nie być) | 2 x bateria litowa typu LS (T) 14500 (3,6 V, AA) Uwaga: Baterie nie są dołączone |
| Żywotność baterii | 2 x (3 x) LS (T) 14500, ok. 3 lata (4 lata) przy ustawionym trybie oszczędzania 120 s |
| Częstotliwość pracy | 868,1 MHz |
| Zasięg sygnału | do 300 m dla bezpośredniej widoczności |
| Obszar wykrywania | 12 m / 85 °; 94 segmenty |
| Wysokość montażu | 2,5 - 3,0 m² |
| Detekcja ruchu | 0,3 - 1,5 m/s |
| Wygaszacz | opcjonalnie 5 s lub 120 s |
| Pokrywa | IP55 |
| Wykorzystanie (środowisko) | IV zgodnie z ČSN EN 50131-1 |
| Waga | 620 gramów |
| Kolor okładki | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















