JA-155P * - sufit bezprzewodowy PIR
Produkt jest bezprzewodowym elementem systemu JABLOTRON 100+. Służy do przestrzennego wykrywania ruchu ludzi we wnętrzu budynków. W przeciwieństwie do standardowych czujek ruchu PIR z serii JABLOTRON 100+, czujka ta przeznaczona jest do...
Kod produktu: 0109-810 EAN: 8595614117272 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Produkt jest bezprzewodowym elementem systemu JABLOTRON 100+. Służy do przestrzennego wykrywania ruchu ludzi we wnętrzu budynków. W przeciwieństwie do standardowych czujek ruchu PIR z serii JABLOTRON 100+, czujka ta przeznaczona jest do montażu na suficie. Czujka jest kompatybilna tylko z centralami JA-103K i JA-107K.
| Rodzaj urządzenia | sufit bezprzewodowy PIR |
| Zasilacz | Do 2x CR123A (3 V / 1500 mAh) |
| Żywotność baterii | 1x CR123A 2 lata / 2x CR123A 4 lata |
| Częstotliwość pracy | 868,1 MHz, protokół Jablotron |
| Zasięg sygnału | do 300 m (teren otwarty) |
| Wysokość montażu | 2,5 - 3,5 m nad poziomem podłogi |
| Kąt widzenia (poziomo) | 360 ° / 11 m (przy wysokości montażu 3,5 m) |
| Zgodność | F-Link 2.0.0 i nowsze |
| Kolor okładki | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















