JA-162PC-GR* - szary - bezprzewodowy PIR z weryfikacją fotograficzną. kamera
Produkt służy do przestrzennej detekcji ruchu ludzi we wnętrzu budynków, w tym wizualnego potwierdzania wystąpienia alarmu. Po wykryciu ruchu kamera czujki wykonuje kolorowy obraz o rozdzielczości do 640x480 pikseli. Typ urządzenia...
Kod produktu: 2309-164 EAN: 8595614129084 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Produkt służy do przestrzennej detekcji ruchu ludzi we wnętrzu budynków, w tym wizualnego potwierdzania wystąpienia alarmu. Po wykryciu ruchu kamera czujki wykonuje kolorowy obraz o rozdzielczości do 640x480 pikseli.
| Typ urządzenia | bezprzewodowa czujka ruchu PIR z kamerą |
| Zasilacz | Uwaga: baterie nie są zawarte w zestawie |
| Zasilacz | 2 szt. BAT-3VO-CR123A |
| Żywotność baterii | ok. 2 lata (przy jednej aktywacji i serii zdjęć dziennie) |
| Częstotliwość robocza | 868,1 MHz, protokół Jablotron |
| Nieruchomości | Zasięg pioruna maks. 3 metry |
| Nieruchomości | Czas transmisji obrazu HQ do centrali (idealnie) do 130 sek. (60 sek.) |
| Nieruchomości | Rozmiar obrazu LQ / HQ (typowy) 2-10 KB / 2-64 KB (6 KB / 35 KB) |
| Nieruchomości | Rozdzielczość kamery LQ 320*240; HQ 640*480 pikseli |
| Nieruchomości | Pole widzenia kamery, kąt widzenia 90° |
| Nieruchomości | Typowy czas przesyłania obrazu do serwera 15 s / GPRS; 2 s/LAN |
| Nieruchomości | Czas przesyłania obrazu LQ do centrali (idealnie) do 20 sek. (10 sek.) |
| Wysokość montażu | 2,5 m nad poziomem podłogi |
| Kąt widzenia (w poziomie) | 55° / 12 m (obiektyw podstawowy) |
| Kolor okładki | szary |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















