JA-157P * - bezprzewodowa zewnętrzna kurtyna PIR
Bezprzewodowa zewnętrzna czujka PIR JA-157P z kurtyną o charakterystyce soczewki przeznaczona jest do sygnalizowania ingerencji człowieka w przestrzeń zewnętrzną. Rodzaj urządzenia bezprzewodowy. zewnętrzna strefa podwójna. Kurtyna PIR...
Kod produktu: 0104-606 EAN: 8594052539745 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Bezprzewodowa zewnętrzna czujka PIR JA-157P z kurtyną o charakterystyce soczewki przeznaczona jest do sygnalizowania ingerencji człowieka w przestrzeń zewnętrzną.
| Rodzaj urządzenia | bezprzewodowy. zewnętrzna strefa podwójna. Kurtyna PIR |
| Zasilacz | 1 x bateria litowa typu CR123A (3 V / 1500 mAh) |
| Żywotność baterii | ok. 3 lata (tryb oszczędzania 120 s) |
| Częstotliwość pracy | 868,1 MHz, protokół Jablotron |
| Zasięg sygnału | do 300 m dla bezpośredniej widoczności |
| Wysokość montażu | 0,8 - 1,2 m² |
| Kąt widzenia (poziomo) | 2 lub 5 m / 5° |
| Waga | 190 gramów |
| Szybkość wykrywania | 0,3 - 1,5 m/s |
| Pokrywa | IP55 |
| Kolor okładki | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















