JA-186P * - bezprzewodowy dwustrefowy PIR
Czujka przeznaczona jest do wykrywania ruchu osób we wnętrzu budynków. Detekcja w dwóch strefach zapewnia wysoką ochronę przed fałszywymi alarmami spowodowanymi np. ruchem zwierzaka. Rodzaj urządzenia bezprzewodowa dwustrefowa czujka PIR,...
Kod produktu: 0104-180 EAN: 8594052537796 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Czujka przeznaczona jest do wykrywania ruchu osób we wnętrzu budynków. Detekcja w dwóch strefach zapewnia wysoką ochronę przed fałszywymi alarmami spowodowanymi np. ruchem zwierzaka.
| Rodzaj urządzenia | bezprzewodowa dwustrefowa czujka PIR, |
| Zasilacz | Bateria litowa typu LS (T) 14500 (3,6 V AA / 2 Ah) |
| Żywotność baterii | ok. 3 lata (uśpienie detektora 5min.) |
| Częstotliwość pracy | 868,1 MHz, protokół Jablotron |
| Zasięg sygnału | do 300 m (teren otwarty) |
| Wysokość montażu | 1,2 m nad poziomem podłogi |
| Kąt widzenia (poziomo) | 120 ° / 12 m (z obiektywem podstawowym) |
| Waga | 200 gramów |
| Kolor okładki | biały |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















