JA-162PW-AN* - antracyt - bezprzewodowy PIR + MW
Produkt jest bezprzewodowym elementem systemu JABLOTRON 100+ i Mercury, który służy do przestrzennej detekcji ruchu ludzi we wnętrzach budynków. Dzięki połączeniu detekcji PIR i mikrofalowej (MW) czujka jest wysoce odporna na fałszywe...
Kod produktu: 2309-165 EAN: 8595614129244 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Produkt jest bezprzewodowym elementem systemu JABLOTRON 100+ i Mercury, który służy do przestrzennej detekcji ruchu ludzi we wnętrzach budynków. Dzięki połączeniu detekcji PIR i mikrofalowej (MW) czujka jest wysoce odporna na fałszywe alarmy. Podczas detekcji następuje aktywacja czujki MW, co potwierdza wcześniejsze zadziałanie czujnika PIR. Czujka z białą soczewką zapewnia standardową odporność na światło białe na wymaganym przez normę poziomie (do 6000 lux). Odporność na fałszywe alarmy można regulować w dwóch poziomach, zarówno dla PIR, jak i MW. Detektor posiada reakcję impulsową i zajmuje jedno miejsce w systemie. Ten produkt jest kompatybilny wyłącznie z panelami sterowania JA-103K, JA-107K i JA-102K
| Typ urządzenia | bezprzewodowa czujka kombinowana PIR + MW |
| Zasilacz | 2x bateria litowa typu CR123A (3 V/ 1500 mAh) |
| Żywotność baterii | około 4 lat |
| Częstotliwość MW część | 24,125 GHz |
| Częstotliwość robocza | 868,1 MHz, protokół Jablotron |
| Zasięg sygnału | do 300 m (teren wolny) |
| Wysokość montażu | 2,2 - 2,5 m nad poziomem podłogi |
| Kąt widzenia (w poziomie) | 90° / 12m |
| Waga | 1125 gr |
| Kolor okładki | antracyt |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















