JA-152P-AN* - antracyt - bezprzewodowy PIR
Produkt jest bezprzewodowym elementem systemu JABLOTRON 100+ i Jablotron Mercury. Służy do przestrzennej detekcji ruchu ludzi we wnętrzach budynków. Gwarantowany zasięg detekcji wynosi 90°/12 m. Czujka spełnia najwyższe wymagania jakościowe...
Kod produktu: 2309-152 EAN: 8595614129404 Producent: JABLOTRON
Wyświetlanie ceny i możliwości zakupu jest dozwolone tylko dla zarejestrowanych klientów. Więcej informacji.
- Opis
- Zapytanie o produkt
Produkt jest bezprzewodowym elementem systemu JABLOTRON 100+ i Jablotron Mercury. Służy do przestrzennej detekcji ruchu ludzi we wnętrzach budynków. Gwarantowany zasięg detekcji wynosi 90°/12 m. Czujka spełnia najwyższe wymagania jakościowe i konstrukcyjne, dzięki czemu może być stosowana także w luksusowych wnętrzach. Czujka współpracuje wyłącznie z centralą alarmową JA-103K, JA-107K i JA-102K
| Typ urządzenia | bezprzewodowy PIR - biały |
| Zasilacz | 1x bateria litowa CR123A (3 V/1500 mAh) |
| Żywotność baterii | 4 lata (w trybie Smartwatch) |
| Częstotliwość robocza | 868,1 MHz, protokół Jablotron |
| Zasięg sygnału | do 300 m (teren wolny) |
| Obecne zużycie | spoczynkowy 30 µA / maks. 100 mA |
| Wysokość montażu | 2,2 - 2,5 m nad poziomem podłogi |
| Kąt widzenia (w poziomie) | 90° / 12m |
| Zgodność | F-Link 2.0.0 i nowsze |
| Kolor | antracyt |

Fotopułapki
Optyka myśliwska
Kamery inspekcyjne
Potrzeby kominowe
OXE Power
Systemy kamer
Systemy ochrony
Systemy dostępu
Alarm przeciwpożarowy
Okablowanie strukturalne
Telekomunikacja
Inna elektronika



















